Bir Yangında Böyle Aciz İsek ya Büyük Bir Depremde?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   çok daha kötü olmayacak mı? neden yönetenler adam akıllı afet planı ver hazırlığı yapmıyor bunun bedelini nasıl ödeyecekler?
    me_out_bye
    Olacak. A skcek memleketin. Hiçbir yer depreme dayanıklı değil. Ama kimin umrunda? Ne güzel siyasilere imkan çıkacak. Bak deprem alanıni ziyaret etti* Bak çadır dağıttı* Çay attı* Tweet attı* Para yatırdı* Iban verme imkanı olacak yine. Bunlar ŞOV İÇİN kaçırılmayacak bir fırsat! Reality'i gerçekliği önlemi falan boşver şimdi. Kim para yatıracak o kdr halka ? Ölen ölsün. Önemli kişiler zaten önemli yerlerde yaşıyor. Onlar canlı kalır. Yine gariban halk ölür. Çok güzel 👍🏻 Drpremi s.et kanal istanbul yapak turist gelsin. 😁👍🏻 Katarlı matarlı offf süper 👌🏻🤲🏻🤝🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Dolar dolarrrr 🤑💲
     ern06
     Rte'nin 8 tane uçağı var birini bile yangın için kullanmadı 3 tane uçak yardım için ABD den gelmiş ne bekliyonuz ki adam yangın mağdurları'nın yüzüne çay fırlattı awq
      killforyou
      allah göstermesin o günleri fakat gelecek o deprem. bilim bunu söylüyor. fay hatlarının 7 ve üzeri deprem yaratma riski oldukça kuvvetli. Başkanlık sistemiyle, her şeyin bir kişinin elinde olduğu bu düzende böyle felaketler sonumuzu getirir. Uyanmamız lazım artık uykudan.
       ulanayca
       düşünmek bile istemiyorum. hiçbir felakete hazırlıklı değiliz.
        peripedia
        E uzmanlar yıllardır yırtınıyorlar hazırlanmamız lazım büyük İstanbul depremine diye. Sonuç? Toplanma alanları imara açılıyor ya. Bu bir tercih başka bir şey değil.
         abdes_terligi
         umarım depremde ülkeyi bu halde getiren gereksizler ölür geberir de kurtuluruz
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.