Bir Yabancının Sana Yaptığı En Tatlı Şey Neydi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   me_out_bye
   Orada buradaki normal insanlar.
    kalpci
    Bu ülkede böyle şeyler mucize. Arabama bir kurye çarptı geçen, aniden çıktı, ben duruyordum. İndim hemen, düşmüş, kaldırmak için elimi uzattım, ne oldu dersiniz? Ona vuracağım sanıp yüzünü kapattı eleman. İyi misin kardeşim dedim, kaldırdım yerden, yaralı değildi neyseki, Ufak bir kaza. Ne haldeyiz mk Böyle toplumsal refleksin nöronunu skeyim
     sairsel
     Birgün tatil dönüşü Tarsus civarında aracım bozulmuştu. Yoldan geçen bir vatandaşın yardımı ile çekici bulduk ve Tarsus sanayisine aracı götürdük ama bu sırada akşam oldu. Tamirci usta arabayı içeri koydu, beni ailemle beraber götürdü öğretmen evine yerleştirdi. Ertesi gün aracı tamir edip bizi uğurladı. Ne zaman aklıma gelse kendisine dua ederim.
      badideasensei2
      Ben kolumu kırmıştım bundan 5 6 yıl önce, yeni alçı yaptırdık sonra babamla otobüse bindik. Otobüste yer yoktu. Kimse de yer vermiyor tabi. Sonra bir teyze kalktı bana yer verdi sağ olsun. Gidene kadar alçı çıkınca kolumda uyuşma olacağını ama korkmamam gerektiğini bunun hareket ettirdikce düzeleceğini, kıyafetimi nasıl kolay giyeceğimi vs anlattı.
       biribizidurdursuncanim
       Bir cafeye gitmiştik orda kasada duran abla paramın çıkışmadığını farkedip benden olsun demişti. Çok tatlı bir hareket idi.
        wanderlust_r
        Kapımın tutulmasından ilerisini görmedim ben🤦🏻‍♀️
         tsukyomi
         MR için sıramı beklerken bir adam beni rahatlatmaya çalışmıştı, dili döndüğünce tabi. Ki benim için gerçekten ölümdür bu lanet makine. Gülümseyerek "sakin ol, 10 dakika sonra bitecek, çıktığında burada bekliyorum, yalnız değilsin" gibi sözler söyleyip fiziksel temas kurması çok tatlıydı. Müteşekkirim kendisine :')
          afroditgibiyim
          beni tanımadığı halde sırf aynı ortamda bulunduk diye giderken veda etmesi :)
           yasminnn...
           bende bir keresinde ilk defa hızlı trene binmiştir. Tek başıma bindiğim iicn de durağı kaybedeceğim diye korkmuştum. sonra bir teyzeye sormuştum. heyecandan son durağı görmemişim. o da ben inene kadar benimle sohbet etmişti. ineceğim zaman da geldik demişti. cok tesekkur ederim kendisine... 😊🌹🙏🏻
            yalansadogrude
            4-5 sene kadar önce berlinde bir kafeye oturdum. Küçük masalı ve insanların yan yana oturarak karşıdaki brandenburg kapısını izlediği dar alanlı bir kafeydi. Telefon, sigara, çakmak vs masanın üstüne koyup siparişimi verdim. Sipariş geldikten bir süre sonra orta doğulu tipli küçük bir kız çocuğu geldi elinde bir haritayla. Yanında bir çocuk daha vardı. Masanın üstüne haritayı koyarak bir şeyler sormaya başladı. Ben de önce soruyu anlayıp, kafamda ingilizceden türkçeye çevirip, türkçe cevabını bulduktan sonra cevabını ingilizceye çevirerek tekrar karşı tarafa aktaracağım aşamada gezinirken, yanımda oturan tanımadığım bir kadın kolumu dürttü. Kadına baktım. Kulağıma eğilerek bunlar üstten haritayı gösterirken alttan telefonu çekip gidiyolar bilgin olsun gibi bir şeyler söyledi. Kadın uyandırmasa telefon gitmişti. Faslıymış sonradan öğrendim. Sağ olsun, var olsun.
             diziizlio
             Bir çocuk bana sınavda çıkıp ağlarken çiçek vermişti çok hoşuma gitmiş yaptığı şey
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.