Bir Ünlüyle Karşılaştınız mı? Varsa Anılarınızı Dinleyelim
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gumball-w
   Tek gördüğüm kişi Danla Biliç oldu şans olsa Tarkan çıkardı karşıma Varsa komik anınız paylaşın bence
    ahmetsakar
    Ciguli'yle karşılaşmıştım. O an heyecandan ne yapacağımı bilemeyip elini öpmeye çalışmıştım. Sağolsun kibar adamdı öptürmedi estağfurullah (inş doğru yazmışımdır) dedi. Ben epey zorladım güreşe döndü iş. Adamın elini şapır şupur öptüm. Neden böyle bir şey yaptım bilmiyorum.
     dr-zet
     Rıdvan Dilmenle yanyana pisuarlarda işedikten sonra wc çıkışı resim çekilmişliğim vardır.
      santabellezza9
      Bana deilde kuzenim karsilasmisti youtube da pek fazla ünlü olmayan kendi çapında ünlü birinin takipcisiymis nüfus dairesinde cocugu gorunce fotograf cektirmek istemis gittiginden itibaren fenomen cocugunda annesi kuzenime ters ters bakiyomus bizimkide gidip demiski merhaba ben sizin takipcinizim video cektiginiz anneniz bumu demis (cocugun babası iki kadın getirmis) orda biraz pot kirmis ve cocugun annesi dahada kotu bakmaya baslamis kuzenimde fotograf cekebilirmiyiz demis cocuk buna bi s*ktir git demesinmi kız neye ugradigini sasirmis tamam basta pot kirmis olabilir ama cocugun yaptigida bayaği bi terbiyesizlik yani
       beddualippa
       Hakan Taşıyan. Aranızda tanıyan var mı bilmiyorum. 5-6 yaşlarındayken karşılaşmıştık kendisiyle. Yazdı, bütün komşular toplanıp parka gitmiştik. Dönüşte de o zaman yaşadığımız şehirde Barlar Sokağı diye bir sokak vardı, işte o sokaktan geçerken o da sahne aldığı yerden çıkıyordu, her zaman olduğu gibi yine sarhoştu. Kalabalıkta çocukları da görünce hepimize cips aldı. Benim de başımı okşayıp yanağımdan makas almıştı. Yani bende biraz arabesk bir tavır varsa Hakan Taşıyan el verdiği içindir.
        biristeri
        Defalarca oldu ama her şey çok normaldi.
         ozanesi
         Demet Evgar ile bir oyunu sonrasında tam kulisten çıkacakken karşılaşmıştık. Gerçekten büyüleyici bir güzelliği ve vizyonu var. İnsan hayran olduğu birisiyle karşılaşınca aslında hayran olmadığını anlıyor. Hayranlık bambaşka bir şey ve bu hayran olduğunuz o kişiyle karşılaşmadıkça ortaya çıkmıyor.
          sarisinbagyan
          11-12 yaşlarımdayken tesadüfen avm'de Murat Boz'un imza gününe denk geldik annemle birlikte kendisinide çok severdim.. Kuyruğa girdik bir problem yok o ana kadar tam sıra bana geldi ve annem durduk yere "sakın ağlayayım deme" dedi, neden eşşeğin aklına karpuz kabuğu sokuyorsun ya? Cümlesi bitmeden ağlamaya başladım ve hiç bir neden yoktu saf rezillik.
           selenga-pinarci
           Şanışer, Sokrat, Allame,Cem Adrian Ama tanışıp konuşamadım maalesef :/
            bayanyanlis
            Kebapçıda Mahmut Tuncerle karşılaşmıştık.Normalde çok sevmem ama fotoğraf çektirme isteği doğmuştu içimde,zor tuttum kendimi.O da yanına gideceğimizi düşünüyor gibiydi , bayağı bakışmıştık😂😂
             buse01
             Ben konserlere gittiğimde gördüm ünlüleri bir ünlüyle karşılaştığım olmadı yani wqwqwq
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.