Bir Psikopatlık mı Yapsam Diyorum...
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   myheartofstereo
   İlk olarak şunu söyleyeyim beni bu düşünceden ya vaz geçirin ya da destekleyin Şimdi biliyorsunuz ki lgs'ye az kaldı ve ortaokul bitiyor, benim 6. sınıftan yarım kalmış bir sevgim var , -biliyorum küçüktüm- yani biz aslında takılcaktık ama annem öğrenince işler biraz sardı.. neyse, tam kapanma sonrası etütler açılınca diyorum ki bizim arkadaşları ayarlayayım , beni yoklamada var yazsınlar bende o sırada arkadaşımın bisikletini ödünç alayın basıp gideyim bir önceki etütüme , -arada yürüyerek 30, bisikletlede tahminen bir 20 dk'lık mesafe var- oradan tanıdığım birkaç hocam var , bir sorgulamadan sonra -en son taşınıyorlardı gitmemişse- evde yazacağım notu güvendiğim bir hocama sonradan ona vermesi için emanet edeyim ve şimdiki etütüme bisikletle geri döneyim -notta instagram hesabım olacak- Ps: bunlardan sadece etütteki arkadaşlarımın haberi olacak plana göre. Sizce yapayım mı ?
    luna__
    yap
     gavrilovich
     Değişik bir psikopatsın jorç 😄 Lanet olsun dostum Kesinlikle yapmalısın
      detokssuyu
      Beynim yandı ve asla bir şey anlamadım. Evden falan mı kaçıyorsun. Ne yapıyorsun. Yapma bir şey. Etütlerine git, bisikletinle turla falan ama diğer toplara girme lütfen.
       -lucy-
       Psikopatlık varsa bende varım bacım, yap yap yap yap (sezgy bne bu arada)
        disi.ejderya
        Psikopatlık neresinde ?
         monaiman
         Yap gitsin, insan en çok hatalarından ders çıkarır.
          godisahuman
          Ortada psikopatlik bir sey yok zaten icinden ne geliyorsa onu yap.
           kaanin_teyzesi
            black_390
            vay be cöxzöcbxzbcxö daha küçüksün aslında ztn taşınacak numarasını falan iste bence ama kendine güveniyosan yap sonra pişman olmayacaksan
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.