Bir Paylaşımla 40 Bin TL Kazanan İki Yaşındaki Fenomen
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   2 yaş, bir paylaşım, 40 Bin TL. Çok iyi değil mi? 1 Milyon takipçisi falan varmış bebişin. Şimdi gel gelelim ailelerin çocuklarını, çocuklarının en özel anlarını hiç tanımadıkları milyon kişiye açmaları ve bunu ticarete dökmeleri ne kadar mantıklı?
    fairytale-
    Sabah bir başlık vardi . Küçük kızın ayakkabısının etkilenen sapık diye. Simdi ne tür sapık zihniyetler bu çocuğa bakıyordur. Dogru bulmuyorum. O zamn dışarı bile cikmasin diyeceksiniz. Bu çocuk disarda 1 milyon ile karsilasamaz.
     mrlawyerkk
     O kadar sapık varken hele bu sosyal mecralarda. Böyle bir şey asla yapmam. Milyon liralar da verseler olmaz çocuğum adına bu kadar büyük bir karar veremem. Hayatının ilerleyen dönemlerinde böyle bir kimliğe ya da üne sahip olmak istemeyecek belki.
      honeybee
      ben de böyle şeyleri doğru bulmuyorum hatta gerekirse çocuklarınızın fotoğraflarını patlaşmayın diyen uzmanlar var çok haklı.
       silmarillion
       Abi ota boka fenomen demeye başladık he, bir ara efsooo, efsane derdik ota boka bu da aynı bokun laciverti. Fenomen olmak kolay değil abi yapmayın.
        gizemino
        Ya bunun bir sınırı yok mu akıl sağlığı çocukluğunu yaşaması vs için bir düzenleme mutlaka olmalı bence
         trueliving
         hiç bir şekilde mantıklo değil zaten mantıklı olsa ailesi böyle bir şey yapmaz ama sosyal medya hayatımızın içinde o kadar varki normal geliyor küçük çocukları olabildiğince uzaklaştırmak lazım ne kadar geç tanısırlarsa o kadar iyi aslında. ama herkesin elinde telefon, laptop yazık
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.