Bir Öyle Bir Böyle Davranan Flört Kişisi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yazarcizer
   Tamamıyla dengesizliği ile sizi hayattan soğutan, sabah farklı akşam farklı davranan bir flörtünüz mutlaka olmuştur. Sayın dio'cular literatürde buna breadcrumbing deniyormuş, peki ya nedir bu? Kelime anlamı "ekmek kırıntısı" olan bu kavram flört dönemi özelinde insan ilişkilerini tanımlıyor. yani, kişinin dengesiz davranarak çelişkili hareketlerde bulunması. istememesi ama bunu söylememesi. istemesi ama o kadar da çok istememesi. arandığında sıcak konuşması fakat kendi asla aramaması yani kısacası sizi yedek kulübede tutmak istemesi diyebiliriz. Veya yemeğin altını kısık ateşte tutmak da diyebiliriz.. Peki bu durumun önüne geçmek için ne yapmalıyız? Bunun henüz bir çözümü yok fakat sizin çözümleriniz neler merak ediyorum buyurun dio'ya
    kania_
    Yani ben direk ayrılırım 2yüzlü bir ilişki çekemem ben zaten derdim çok bide onun kahrını çekemem yani
     superkahraman
     Direkt hayatımdan çıkarmaya çalışırım muhtemelen
      eski_bi_tanidik
      Iğğ yorucu
       gollummm
       Çözüm olarak aramıyorsun. Bir süre Sonra o sana hesap sorarcasına bir şeyler yazar. İşte tam o anda o telefonu alıp kafasında kırmak istersin. Bir öyle bir böyle ruh sağlığınızı bozar. En iyisimi ölmüş numarası yapın o gidene kadar.
        gregory_
        Dengesiz ve bencil insan davranislari, zaman kaybetmemek en güzeli.
         detokssuyu
         E flörtün olayı bu değil mi zaten. Birbirini tanımak denemek, bunaltmamak, ne olup biteceğinin belli olmaması. Flörttür istediği gibi davranır bence. O kadar gözünüzde büyütmeyin bu olayı.
          camparice
          bunu en çok strateji kasan insanlarda görüyoruz. size sonuna kadar iyi davranıp elde etmek için her şeyi yapıyorlar. bakıyolar ki artık oldu bu iş, işte o zaman gerçek yüzünü, ilgisizliğini ve saygısızlığını görüyorsun çünkü örtmek için hiçbir şey yapmıyorlar
           adil-kopuz
           Seks yapmak için gidilirdi , bizim kadınlar seks yapmaktan anlamıyor ve çok dayaniksizlar 5 postada perte çıkıyorlar sekste aşk olmalı gibi saçma salak bir saplantıları var.
            gizemino
            Hiç sevmem belirsizlik işlerini o anda ilişki ya başlar ya da biter
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.