Bir Ögrencinin Gece 12'de Soru Sorması Saygısızlık mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   muzlu-pasta
   Şimdi bir öğrencimiz gece 12 de bir soru soruyor ögretmenine wp üzerinden ve bunun üzerine ögretmenle tartışıyorlar tam halini onedio sitesinde bulabilirsiniz bence bu durumda iki tarafta hatalı ögretmen ögretmen gibi ögrenci ögrenci gibi değil evet çocuğun geç saatte atması ve bunun pazar günü olması doğru değil ama madem mahremin neden cevap verme geregi duyuyorsun? Pazartesi günüde gayet iyi cevap verebilirdin di mi? Biz bu gençlere böyle davranırsak nasıl olur ilerde ülke biraz bunu düşünün
    catherine-earnshaw
    Düzgünce uyarmalıydı ve ergen ergen triplere gireceğine, çocuğa başka öğretmenlere geç saatte yazmasının kötü sonuçlar doğuracağını belirtmeliydi. Herkes aile içinde öğrenmiyor tüm görgü kurallarını, biraz da öğretmenin dürtmesi lazım.
     gregory_
     Ögrenci yalakalik yapmak isterken ters tepmis gibi geldi bana.
      asit
      Bunu alışkanlık haline getirenler de var. Uzaktan eğitim ilk dönemlerinde gece yarısına kadar wp bildirimleri susmuyordu. Her şeyin vakti zamanı var.
       maskoff
       saygısızlıktır. bu öğretmenler köle mi öyle tatil günü gecenin köründe mesaj atacaksın. az bile demiş öğretmen.
        monaiman
        Uslup önemli.
         sedefartuny
         E bu zahmet akşam saatlerinden sonra insanları bir salın ya kim olursa olsun gecenin bir vakti yazmayın bi insanlara. Haksız tabii ki. Ben olsam ben de aynı tepkiyi verirdim.
          kisi
          İki tarafın yaptığı da saygısızlık. Acil bir şey olmadan o gün o saatte yazman hiç doğru değil. Böyle karşılık vermek de hiç doğru değil.
           deniz006
           Sayygısızlık demek doğru olmaz ama öğrenciler de her saat rahat rahat yazmamalı. Her şeyin bir adabı var. O yüzden doğru bulmuyorum.
            gavrilovich
            Belki karısı kızmıştır
             karolunita
             Gece 2'de cengiz hocanın bana ders programı atmışlığı var. Bu saygısızlık değilse öğrencininki de değildir
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.