Bir Öğrenci Travması: Hoşlanın Çocuğun/Kızın Okula Gelmediği Gün
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Benim ilkokulda hoşlandığım çocuk karate yapıyordu. Tam olarak hatırlamıyorum ama profesyoneldi galiba. Antrenörü babasıydı ve çocuk okula çok az geliyordu. Müsabakaları falan oluyordu. Öğretmenimiz ve okul da imtiyaz gösteriyorlar çocuğa tabii. Yaşayanlar bilir o hüznü o toksik durumu. Pazar banyosunu yap, temiz temiz önlüğünü giy, saçını bir gece önceden ör, mutlu mutlu okula git ve görmek istediğin tek insanı görme. Genelde o gün de grup çalışmaları falan olur. Sıralar U şeklinde düzene sokulur. Öğrenciler birbirleri ile daha çok iletişim kurarlar, daha çok eğlenirler. Boş geçen dersler olur. Okulda konser falan bile olabilir. Duygu durumlarından duygu durumlarına sürüklendiğim bir gün olurdu genelde benim için bu okul günleri.
    moon_night
    Okulun manyağının okula gelmediği günler= cennet...
     mrlawyerkk
     Benim 23 Nisan gösterisi için dans eşim olan kız -büyük olasılıkla dans eşim olduğu için hoşlandığım kız- dans provasının ilk günü gelmemişti okula ben dans eğitmeni ile dans etmek durumunda kalmıştım. Hayatımın ilk hayal kırıklıklarından biriydi. Zor bir durum.
      kania_
      Yhaa ewt öle günler var.Böle güzelce hazırlanmıssındır okula gelirsin herkezi bi güzel süzzdükten sonra sewdiğin çocuğu beklersin ama yok.Acaba o anda seni düşünüyomudur.Ama detoksuyu o senii nasıll düşüncek karete müsabakaları çok heyecanlı bende kareteye gidiyodum o anda annanı bile düşünemiyon öle diyim
       _gizem_
       platoniksen travmadır allaha şükür hiç yaşamadım
        mrsnl33
        Ben,okul mudurunun kizina asiktim.O daha büyük bir travmaydi
         kaaninteyzesi
         Nöbetçi olduğum gün derse girmezdi. Bize göre büyük aşktı bu
          nobodyy1
          Bütün okul bi anda boş olur. Hocalar, kankalar, ders mers hiç bir şeyi görmez gözün. Günü, "umarım yarın da kalmaz evde" düşüncesiyle geçirirsin.
           eski_bi_tanidik
           Ben ortaokulda. Ayni sinifta bile degildim hala da o cocugu severek kendimden yteniyirim
            arasserin
            Ben sınıfın en popüler kızına aşıktım. Yıl sonu gösterisinde birlikte dans edecektik. Takım elbisemi giydim ama nasıl heyecanlıyım. Sonra kız o gün hastalandı. Ben de köşede oturup ağlayarak arkadaşlarımı izlemiştim
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.