Bir Kuyrukta Sırada Bekliyorsun. Öne Geçen Biri Var. Tepkin, Söylemin Hangisi Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   nykskaos
   Bir kuyrukta sırada bekliyorsun. Öne geçen biri var. Tepkin, söylemin hangisi olurdu? Klasik tepki: "Sıraya geç kardeşim." Neoklasik tepki: "Şeker kardeşiim sıraya geçiver." Realist tepki: "Sıra var." Sürrealist tepki: "Sallandıracaksın bunlardan ikisini Kızılay'da bak bir daha yapabiliyorlar mı?" Romantik tepki: "Beyefendi galiba sırayı görmediniz." Modern tepki: "Efendim insanımız eğitimsiz. Halbuki Avrupa da..." Postmodern tepki: "Sırana geç lan ayı!" Uzlaşımcı tepki: "Acelesi olmasa öne geçmezdi, üzmeyin garibi..." Devrimci tepki: "Altyapı sorunları çözülmeden halkımız sıraya geçmez. Devrim olunca herkes hizaya gelecek." Kaderci tepki: "İki dakika fazla beklesek kıyam kopar? Kısmetse hepimizin işi görülür." Felsefeci (septik kuşkucu) tepki: "Ön ve arka kavramları görecelidir. O tarafın ön taraf olduğuna kim karar verdi? Öne geçtiğini zanneden, aslında arkaya geçmiş olabilir." Kantçı tepki: "Efendim, algılanmayan şeyler yok demektir. Bakmayın o tarafa, adam yok olur." Kötümser varoluşçu tepki: "Herkes bir gün ölecek. Onurlu bir şekilde bekleyin. Bir gün o adam da ölecek." İyimser varoluşcu tepki: "Sıkmayın canınızı, şu anın tadını çıkarmaya çalışın. Bakın ne güzel hayattasınız ve birileri önünüze geçebiliyor." Hümanist tepki: "İnsanlık bir bütündür. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için. Dolayısıyla birimiz öne geçince, aslında hepimiz öne geçmiş oluyoruz."
    imailahorsilahh
    Lütfen sıraya geçer misiniz? Derim, ne dicem¿ Ama o sıradaki duygu-durum halime göre değişkenlik gösterebilir.
     ladydisko
     resimdeki gibi bir sıraysa hay @#&@₺@# görmüyor musun geçsene sıraya küçük bir sıraysa sıraya girin derim
      benita
      Kaynak seviyorsun galiba derim -> benitaluşsal tepki
       me_out_bye
       Realist tepki sanırım tatlım. Sıra var derim. Polemiğe girmem. Abi sıra var. Sıra var arkası şurası. Dayı sıra var. Sırada bekleyenler var. Bu kdr. -- Sonra verdiği cevaba şekle göre devam ederim. Yükselebilirim ya da vazgeçerim ya da sklemem. Biz boşuna mı bekliyoz lan? Bunlar insan değil mi ? En uyanık sen misin ??! diye devam eder. 🤔🧐🤷🏻‍♂️ 🤝🏻. Slow agresif 🤔 Soğuk. Diretirse ateşi harlarım. O zaman aktif. 🔥 🤔 Yes. 🤷🏻‍♂️ /Bana geldiği zaman tehlike oluşturduğunda. Yoksa peşindende koşmam benlik olay yoksa kahramani falan gececeksin ulan sıraya diye şovlar. Mk salağı öküzüü derim elim cebimde dururum.
        vsjvsjvsjv000
        Bu durumlar da kaba ve tartışma ortamından kaçınıyorum. Tepkim romantik olurdu. Çünkü bazı insanlar gerçekten çok dalgın olup yapabiliyorlar.
         tsukyomi
         Şu sıralar Murat Övüç tepkisi veriyorum ya.
          bright-wizard
          Çakallık yapma. Bak sıranın kuyruğu orda 👉
           kaaninteyzesi
           Ben hiç tepki vermiyorum. Aman şimdi kim uğraşacak bu davarla diyorum
            tachycardia
            Romantiğe yakın tepkiler oluyor genelde. Görmediniz sanırım diye bazen de direkt sıra var gibi. Sert çıkışmam ama karşıdakinin tepkisine göre de değişiyor.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.