Bir Kız Arkadaşım Fotoğraflarımı Kullanarak Kocasının Gay Olduğunu Öğreniyor
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   qazxcswernmlyfkkdjdndkdk
   Bir gün telefon çalıyor arayan Gamze.. Özür dileyip yaptığı şeyi anlatıyor. Fotoğraflarımla benden izinsiz oluşturduğu sahte sosyal medya profili ile kocasını ayarlıyor.. Bir süre yazışıyorlar ve sonunda kocasını buluşmak için davet ediyor. Gamze benden rica ediyor kocamla buluşur musun? Gamzeye kızıyorum nasıl olurda fotoğraflarımdan gay profili yaparsın??? diye sonra çaresizliğini anlatıyor üzülüyorum. Aslında yazışmalarda herşey ortada kocası gay ancak gamze bunu bir türlü kabullenemiyor sanal ortamdan gerçek ortama geçerek bir ümit diyor.. olmamalı diyor.. Şüpheleri üzerine, fotoğraflarımı kullanıp açtığı çakma sosyal medya hesabı üzerinden, aslında kocasının tercihlerini tespit ediyor ama hâlâ kondurmak istemiyor.. Gamze kocası ve ben.. bu üçünden biri olsanız trajedinin içinde siz ne yapardınız? “Gamze” ismini afişe olmasın diye temsili olarak kullandım.
    utumasasiilekayanadam
    Düşüyor mu böyle?
     errespetuz
     Dayı Yatarken Kase Bölgen Açıkta Kalmış Bilim Kurgu Olmuş
      redkit00
      Twitter a dönmüş burası iyice, sallamasyon.
       nyksky
       O değil de arkadaşın, kocası seninle halvete girmeden inanmayacak gibi. Aman diym.
        bssso
        Adam kendini gay gibi gösterip karıdan kurtulmaya çalışmıştır 😂😂
         nyhmph
         Ya tamam kadınlar kız hesabıyla falan dener,yazışır da benim anlamadığım neden yani nerden anlamışta erkek hesabıyla yazışmış adamla
          qazxcswernmlyfkkdjdndkdk
          Bakın bu bir dramdır. Adam silik karakter olduğu için gamze yerine gerçek isim kullandığımda, beni tanıyan birinin olayı çözebileceğini bile düşünemiyor. Bu silik karakter birde hâlâ konuşuyor. Dio sana sesleniyorum şu zekâ testlerinden lazım..
           qazxcswernmlyfkkdjdndkdk
           Dio lar içinde yapılan yazışma ve konuşmaları şurda şöyle bir toparlamak istiyorum. Bazı karakterler var kim olduğu ne olduğu belli olmayan, tek işi herkese salça olup dikkat çekmeye çalışan trol hesaplar.. Neyse ki biraz iz sürdükten sonra bunu anladım artık bu şahıslara cevap vermenin gerekli olmadığını insan yerine koymanın hiç anlamı olmadığını anladım. İsmi cismi belli değil, muhtemelen normal hayatta silik karakterler bunlar. Bunların başına böyle bir olay zaten gelemez çünkü dediğim gibi silik karakterler bu sebeple bu olaya inanamıyorlar. Tekrar söylüyorum Bu olayda gerçek olmayan tek şey ‘’’Gamze” ismidir afişe olmasın diye bu ismi temsili olarak kullandım.
            uslanmaz_melankolik
            birde siz böyle çarpık ilişkileri konuşmaya tartışmaya açtıkça toplumda bu tür ilişkiler kanıksanmaya ve normalleşmeye doğru ivmeleniyor. bence çok konuşmamak lazım. biliyorsunuz ki nasıl iyilik bulaşıcıysa kötülükte öyledir. bu işler toplumun koronasıdır
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.