16
25.10.2020
Bir Kıyafete En Fazla Kaç TL Para Verirsiniz?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   zodyakli
   Üniversitedeyken (6-7 yıl öncesi) 50 tl'ye bir iki parça bir şey alırdık. 50 tl'ye de baya iyi bir şey alırdık, Mango, Oxxo gibi mağazalardan. Şimdi bir gömlek, pantolon 200-300 tl olmuş her yerde. Artık alışveriş yapmak da bir lüks haline geldi. Uzun zamandır alışveriş yapmayı da bıraktım. Sizde durumlar nasıl? Bu pahalılıkta bir ürüne en fazla kaç tl ödersiniz?
    djsinemovic
    Veririm ya masraftan kaçmam. Hastasıyım süslenip püslenip ortalarda dolaşmanın. Bir artık lanet koronaa
     amakafamiznasiguzel1
     kıyafete ortalama rakamlar verebilirim markasına kalitesine bağlı olarak. ama ayakkabıya verebileceğim paranın haddi hesabı yok. beğendiysem ne kadar olduğu çok da önemli değil :)
      mehmet_08
      bugüne kadar aldığım en pahalı kıyafet deri mont 2200 liraydı. son 3 yıldır lc den giyiniyorum
       cinayetvaraga
       Çok titiz olduğum.bir konu. ucuz pahalı fark etmez giydiğimi yakıştırırım. kolay satın almam döner dururum alacağım şey için. fiyattan dolayı değil "aha da bu" diyeceğim şeyi bulmak için. Bazen bazi etiketler çok anlamsız pahalı geliyor, elimi çekiyorum almıyorum. sonra hanim azarlıyor beni. manyakmıymışım neden etikete bu kadar takılıyormuşum diye. o hep alıyor ben hep seçici kalıyorum. Ama tek takım elbiseye 3bin verebilecek kadar cesur oldum. aşık olmuştum be!
        madam-aylak
        Kalitesine göre değişir vereceğim para lakin artık eskisi kadar vermemeyi tercih ediyorum. Hayat zaten yeterince pahalı. Bu sebeple harcamalara her ne olursa olsun dikkat etmek gerekiyor.
         ladydisko
         mont ve botlara para dökerim genelde o da pahalısını alıp senelerce giyebilmek için
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.