Bir Kişi Sırf Ünlü Diye Özel Hayatı Bu Kadar Ağızlarda Meze Olabilir mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   camparice
   Arkadaşlar sık sık Merve Boluğur magazin haberleri önümüze düşüyor. Kendisi de pek sosyal medyadan geri kalan biri değil elbette ki. Paylaştıkları ve yazdığı şeyler bi tık kendisinin iç dünyasını anlayabileceğimiz nitelikte. Daha önceden de üniversite sınavına çalışması hakkında takipçileriyle atışması, kendisinin güzelliğinden sürekli dem vurması gibi sebepler yüzünden de internet trollerinin bayağı ağzına düştü. Hal böyle olunca da magazinciler Merve Boluğur bi yerlere gitse de görüntü elde etsek diye düşünüyorlar. En son bi videosu çıktı magazinciler inatla ısrarla kadına soru yöneltiyor ve Merve Boluğur da poker face takınarak asla tepki vermiyor. Yani kendisinin çeşitli psikolojik problemleri olduğunu düşünüyorsunuz, kaldı ki olabilir de olmayabilir de kimseyi ilgilendirmez, madem bu şekilde saygı duyulması ve karşıdakine alan tanınması gereken bir şey düşünüyorsunuz, reyting ve tık uğruna bu şekilde karşıdakinin özel yaşamına burnunuzu sokmaya ne hakkınız var? Artık Merve Boluğur'u sıkan, darlayan haberleri görmek istemiyorum ben. Kendi bir şekilde internette bulunmak isterse zaten bulunur. Yapılan direkt bir mobbingdir. Ünlüler diye halka bu kadar mal olmak zorundalar mı? herkes sıkıntısını kendiyle veya terapistiyle yaşasın. Sırf ünlü diye üzerine gitmek ne kadar ahlaki?
    dr.rock
    üst dudağın dolgusu çok kaçmış o estetisyenin elinin ayarını skym
     redblack
     Bu kim?
      utumasasiilekayamayanadam
      Yorum yapıyorum yorumumu siliyorsunuz. 'merve boluğur kim mk?' Dedim burada kişiye hakaret mi ne var mk? Bu hayatta boşuna yaşıyorsunuz götünüzü kaşıyorsunuz.
       meyvesebze
       Tamam hemen ileticem arkadaslara Sakin ol halledicez
        pillowtalk
        O da gündeme gelmek için kendini bu kadar kasmasaydı ama değil mi ?
         me_out_bye
         Bu kıza çok yükleniyorlae evet. Bazen üzülüyorum. Kafa gitmek üzere.
          monaiman
          Doğrudur.
           raselika
           Bu kadının değişik bir gündem olmak istemeden gündem olan ama bu durumdan da memnun olan bir hali var. Kadın öyle dikkat çekici şeyler de yapmıyor aslında ama ısrarla gündeme taşınıyor. Nedeni ne olabilir çok merak ediyorum gerçekten.
            absurdizm
            Biri özet geçebilir mi? Yada neyyyyyysseee
             sairsel
             Bir zamanlar gazeteciler Hande Ataizi'ni bunaltmıştı o da şemsiyeyi kafalarında paralamıştı. Bazen bu paparazziler ünlüleri çok daraltıyor, özel alanlarına bile saygıları yok!
              aytunc
              Hayatımda gördüğüm en itici tiplerden biridir kendisi.
               _umut_
               Sadece türkiye değil tüm dünyada bu durum böyle. Ünlü olacaksan bunu da göze almak zorundasın. Ünlü ne demek ? Herkesin bildiği tanıdığı demek. Herkesin tanıdığı sürekli göz önünde olan biri o gözün önünde sürekli tanınmayı ve bahsedilecek biri olmayı da kabul etmeli. Yapılanları doğru bulmuyorum fakat her mesleğin bir çilesi olduğu gibi bunun da zorluğu bu ve hep böyle olacak. Özel hayat isteyen halka özel bir ünlü değil kendine özel bir birey olmalı.
                horny
                eskiden paparaziler daha fenaydı diye biliyorum. yani şimdiki ünlüler çok şanslı. bu arkadaşların hepsi izlendikleri için para kazanıyorlar ve haliyle merak uyandırıyorlar. bu da şöhretin getirdiği ufak bir sorun bence. o kadar para kazansanız çok dert etmezsiniz.
                 bisosyolog
                 Hayır ve bu başlığa sonuna kadar katılıyorum. Didik didik ediyoruz bu insanların hayatlarını. Ancak şöyle bir durum var, bu kadar didik didik edilmezse hayatlarının bir değeri olmayacak ve bu insanlar kamyon yüküyle kazandıkları paraları kazanamayacaklar. O nedenle de şikayet etmiyorlar zaten. Allah aşkına o kadar para şahane oyunculuklara mı veriliyor? Keşke öyle olsa ama değil
                  30cmcetvel
                  Hıhı. Talep varsa ürün de vardır. Bu kadar nokta.
                   bisidiyicem
                   ayar oluyorum boyle şeylere. ne kadar ünlü varsa ben .................... cokta tin. cok ünlü gördüm meslek gereği. hiç de sallamam .
                    aslanburcubirisi
                    Ya siz kadının problemleri olduğunu düşünüyorken o sizi trollüyorsa? Elinde her klavyesi olan her önüne gelene sallıyor. Merve boluğurdan önce işi gücü olmayıp ona sallayanların psikolojilerini tartışalım.
                     rarero
                     Kendisi buna izin verdiği sürece oluyor. Özel hayatlarına dair hiçbir şey bilmediğimiz pek çok ünlü kişi var. Bu durum biraz kişilerin inisiyatifinde maalesef.
                     /
                     0

                     Tarihe Göre

                     İçerik bulunamadı.