Bir Kişi Sırf Ünlü Diye Özel Hayatı Bu Kadar Ağızlarda Meze Olabilir mi?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   camparice
   Arkadaşlar sık sık Merve Boluğur magazin haberleri önümüze düşüyor. Kendisi de pek sosyal medyadan geri kalan biri değil elbette ki. Paylaştıkları ve yazdığı şeyler bi tık kendisinin iç dünyasını anlayabileceğimiz nitelikte. Daha önceden de üniversite sınavına çalışması hakkında takipçileriyle atışması, kendisinin güzelliğinden sürekli dem vurması gibi sebepler yüzünden de internet trollerinin bayağı ağzına düştü. Hal böyle olunca da magazinciler Merve Boluğur bi yerlere gitse de görüntü elde etsek diye düşünüyorlar. En son bi videosu çıktı magazinciler inatla ısrarla kadına soru yöneltiyor ve Merve Boluğur da poker face takınarak asla tepki vermiyor. Yani kendisinin çeşitli psikolojik problemleri olduğunu düşünüyorsunuz, kaldı ki olabilir de olmayabilir de kimseyi ilgilendirmez, madem bu şekilde saygı duyulması ve karşıdakine alan tanınması gereken bir şey düşünüyorsunuz, reyting ve tık uğruna bu şekilde karşıdakinin özel yaşamına burnunuzu sokmaya ne hakkınız var? Artık Merve Boluğur'u sıkan, darlayan haberleri görmek istemiyorum ben. Kendi bir şekilde internette bulunmak isterse zaten bulunur. Yapılan direkt bir mobbingdir. Ünlüler diye halka bu kadar mal olmak zorundalar mı? herkes sıkıntısını kendiyle veya terapistiyle yaşasın. Sırf ünlü diye üzerine gitmek ne kadar ahlaki?
    dr.rock
    üst dudağın dolgusu çok kaçmış o estetisyenin elinin ayarını skym
     redblack
     Bu kim?
      utumasasiilekayamayanadam
      Yorum yapıyorum yorumumu siliyorsunuz. 'merve boluğur kim mk?' Dedim burada kişiye hakaret mi ne var mk? Bu hayatta boşuna yaşıyorsunuz götünüzü kaşıyorsunuz.
       meyvesebze
       Tamam hemen ileticem arkadaslara Sakin ol halledicez
        pillowtalk
        O da gündeme gelmek için kendini bu kadar kasmasaydı ama değil mi ?
         me_out_bye
         Bu kıza çok yükleniyorlae evet. Bazen üzülüyorum. Kafa gitmek üzere.
          raselika
          Bu kadının değişik bir gündem olmak istemeden gündem olan ama bu durumdan da memnun olan bir hali var. Kadın öyle dikkat çekici şeyler de yapmıyor aslında ama ısrarla gündeme taşınıyor. Nedeni ne olabilir çok merak ediyorum gerçekten.
           absurdizm
           Biri özet geçebilir mi? Yada neyyyyyysseee
            sairsel
            Bir zamanlar gazeteciler Hande Ataizi'ni bunaltmıştı o da şemsiyeyi kafalarında paralamıştı. Bazen bu paparazziler ünlüleri çok daraltıyor, özel alanlarına bile saygıları yok!
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.