Bir Kez Evleniyorum Şımarıklığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Arkadaşım geldi dert yakınıyor. Kızı çok seviyor. Ama kızın istekleri o kadar bitip tükenmek bilmiyor ki çocuk ne yapacağını şaşırmış durumda. Masraflar almış başını gidiyor. Bu şımarıklık en aşık kişiyi bile yıldırır bence ya.
    esrik-akilli
    Boğazına kadar borca batırarak açılış ve ekonomik sıkıntıdan kavgalara sürüklenip boşanma davasıyla kapanış yapılmayan evliliğe evlilik denmiyor günümüzde. Bir kez evleniyorum şımarıklığı değil bence onun adı; desinler ki, çatlasınlar ki, patlasınlar ki olabilir belki. Düğün dernek, gelenek göreneklerin amaç değil, sevdicekle kavuşmakta araç olması umuduyla. Arkadaşınıza sabır ve selamet..
     kayberkay
     belki 2 belki 3 olur sayı kim bilebilir o triplere ne gerek var yahu
      gregory_
      Kiskanma Raselika:)
       patavatszmelek
       Görgüsüzlük!
        yesimargunsah
        Enf aldı başını gidiyor cidden gereksiz şeylere para harcamasanız olmuyor mu bütün sülaleyi toplayıp ortalarında dans etmeseniz ölür müsünüz en iyisi evlenmemek hadi çok aşıksan sessiz sakin ananı babanı al evlen akraba dediğin gizli düşmandır
         eski_bi_tanidik
         Fotodaki pasta güzelmiş xjfjfjnf
          edolfeich
          Çocukta aynı şartlara eşit isteklerde bulunsun. Erkeğin bir şeyler istemeye hakkı yok mu ? Eşitlik denince var ama kimse aşırıya kaçan örf ve adetlerine eşitlik getiremiyor. Kendi aile yapısı altında ezilenler evlenip dışarıya kaçıp insanların sevgilerini kullanıp kendi eşitliklerini yaratma peşindeler. Yazık.
           burakb_
           Bunu yapan kadınla evlenmem o kadar netim ki. Ben mal istemiyorum hayat arkadaşı istiyorum kalan hayatımızı beraber geçireceksek benim harcadığım her şey benden giden her şey aynı zamanda senden de gitmiştir. Bunu kavrayamayan bir kadın beni rahatsız eder.
            absurdizm
            Abartıya gerek yok. Düğün olmasa bile olur. Arkadaşlarla ufak bir parti yerinde.
             samyeli90
             Ben gelinlik giymeyi bile düşünmüyorum beyaz bir elbise giyicem düğün bile istemiyorum ki zaten yasak nikah olur tamam işte
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.