39
12.2.2021
Bir Kez Evleniyorum Şımarıklığı
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   raselika
   Arkadaşım geldi dert yakınıyor. Kızı çok seviyor. Ama kızın istekleri o kadar bitip tükenmek bilmiyor ki çocuk ne yapacağını şaşırmış durumda. Masraflar almış başını gidiyor. Bu şımarıklık en aşık kişiyi bile yıldırır bence ya.
    moon_night
    Aa olmaz öyle şey bir kere evleniyorum donuna kadar almadan bırakmam 🙄🙄
     gregory_
     Kiskanma Raselika:)
      esrik-akilli
      Boğazına kadar borca batırarak açılış ve ekonomik sıkıntıdan kavgalara sürüklenip boşanma davasıyla kapanış yapılmayan evliliğe evlilik denmiyor günümüzde. Bir kez evleniyorum şımarıklığı değil bence onun adı; desinler ki, çatlasınlar ki, patlasınlar ki olabilir belki. Düğün dernek, gelenek göreneklerin amaç değil, sevdicekle kavuşmakta araç olması umuduyla. Arkadaşınıza sabır ve selamet..
       kayberkay
       belki 2 belki 3 olur sayı kim bilebilir o triplere ne gerek var yahu
        edolfeich
        Çocukta aynı şartlara eşit isteklerde bulunsun. Erkeğin bir şeyler istemeye hakkı yok mu ? Eşitlik denince var ama kimse aşırıya kaçan örf ve adetlerine eşitlik getiremiyor. Kendi aile yapısı altında ezilenler evlenip dışarıya kaçıp insanların sevgilerini kullanıp kendi eşitliklerini yaratma peşindeler. Yazık.
         atakancavdar
         Kızın ailesi bu durumdan haberdar mı ?
          samyeli90
          Ben gelinlik giymeyi bile düşünmüyorum beyaz bir elbise giyicem düğün bile istemiyorum ki zaten yasak nikah olur tamam işte
           eski_bi_tanidik
           Fotodaki pasta güzelmiş xjfjfjnf
            yesimargunsah
            Enf aldı başını gidiyor cidden gereksiz şeylere para harcamasanız olmuyor mu bütün sülaleyi toplayıp ortalarında dans etmeseniz ölür müsünüz en iyisi evlenmemek hadi çok aşıksan sessiz sakin ananı babanı al evlen akraba dediğin gizli düşmandır
             absurdizm
             Abartıya gerek yok. Düğün olmasa bile olur. Arkadaşlarla ufak bir parti yerinde.
              patavatszmelek
              Görgüsüzlük!
               kisi
               Düğün abartılarına servet harcattıran kadınla evlenilmez bence. Genelde olduğu gibi düğüne kadar bir simit yeter deyip, artık benden vazgeçemez dediği zaman gelince 20 katlı pasta yetmeze dönen bir kadın da olabilir. Yine de geç değil. İmza atılmadan önce her an terkedebilirsiniz. Bekarlık, nafaka+bekarlıktan her zaman iyidir. Ayrıca akıllı, mantıklı bir kadınla tanışma ihtimaliniz her zaman olacaktır.
                csa
                ahahha klasiktir. Bu şımarıklığı yapan kişi genelde ikinci kez de evlenme şansını elde eder. Karşısındakinin de dayanabileceği bir sınır vardır çünkü. :D
                 kisi
                 İnsanların işlerine geldiğini düşündüğü mantıksız adetlere gıkını çıkarmaması. Baldız yüzüğü nedir?
                  burakb_
                  Bunu yapan kadınla evlenmem o kadar netim ki. Ben mal istemiyorum hayat arkadaşı istiyorum kalan hayatımızı beraber geçireceksek benim harcadığım her şey benden giden her şey aynı zamanda senden de gitmiştir. Bunu kavrayamayan bir kadın beni rahatsız eder.
                   ecemovskiii
                   Nazını çekicek birini bulmuş, yapıyor. Ben yapamam.
                    belizzimaaa
                    True. Parasi yoksa evlenmesin, cok basit.
                     sadisfekshin
                     Boşanması muhtemelen bir o kadar sessiz olacaktır.
                      suha-cakir
                      Dünyanın açık ara en salak bakış açısı olabilir bu bir kez olacak mantığı. Bir kez olacağını asla bilemezsin bir de orası da var. Onu geçtim, bu mantıktan hareketle mezuniyet, ehliyet sınavı, atanma, doğum gibi pek çok şey de ilk olduğunda bir kere olmuş oluyor. Aynı hastalığı bunların tamamında umursamayıp mevzu düğün olduğunda "yaaaa bir kere sonuçta" diyerek zıvanadan çıkanları anlamıyorum. Senede iki kere gördüğün insanlar gelip "şunun da düğünü çok güzeldi" desin diye senelerce bankalara borçlanmak en basit tabirle salaklıktır. Arkadaşına da bol şans, pek doğru bir tercih yapamamış gibi duruyor ama umarım sonu düzgün olur.
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.