Bir Kez Evleniyorum Şımarıklığı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Arkadaşım geldi dert yakınıyor. Kızı çok seviyor. Ama kızın istekleri o kadar bitip tükenmek bilmiyor ki çocuk ne yapacağını şaşırmış durumda. Masraflar almış başını gidiyor. Bu şımarıklık en aşık kişiyi bile yıldırır bence ya.
    moon_night
    Aa olmaz öyle şey bir kere evleniyorum donuna kadar almadan bırakmam 🙄🙄
     gregory_
     Kiskanma Raselika:)
      esrik-akilli
      Boğazına kadar borca batırarak açılış ve ekonomik sıkıntıdan kavgalara sürüklenip boşanma davasıyla kapanış yapılmayan evliliğe evlilik denmiyor günümüzde. Bir kez evleniyorum şımarıklığı değil bence onun adı; desinler ki, çatlasınlar ki, patlasınlar ki olabilir belki. Düğün dernek, gelenek göreneklerin amaç değil, sevdicekle kavuşmakta araç olması umuduyla. Arkadaşınıza sabır ve selamet..
       kayberkay
       belki 2 belki 3 olur sayı kim bilebilir o triplere ne gerek var yahu
        edolfeich
        Çocukta aynı şartlara eşit isteklerde bulunsun. Erkeğin bir şeyler istemeye hakkı yok mu ? Eşitlik denince var ama kimse aşırıya kaçan örf ve adetlerine eşitlik getiremiyor. Kendi aile yapısı altında ezilenler evlenip dışarıya kaçıp insanların sevgilerini kullanıp kendi eşitliklerini yaratma peşindeler. Yazık.
         atakancavdar
         Kızın ailesi bu durumdan haberdar mı ?
          samyeli90
          Ben gelinlik giymeyi bile düşünmüyorum beyaz bir elbise giyicem düğün bile istemiyorum ki zaten yasak nikah olur tamam işte
           eski_bi_tanidik
           Fotodaki pasta güzelmiş xjfjfjnf
            yesimargunsah
            Enf aldı başını gidiyor cidden gereksiz şeylere para harcamasanız olmuyor mu bütün sülaleyi toplayıp ortalarında dans etmeseniz ölür müsünüz en iyisi evlenmemek hadi çok aşıksan sessiz sakin ananı babanı al evlen akraba dediğin gizli düşmandır
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.