Bir Karar Verelim: Z Kuşağı Ülkeyi Kurtaracak mı Batıracak mı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   İvedilikle netleştirmemiz gereken bir konu bu arkadaşlar. Bir gün Z kuşağı tukaka oluyor bir diğer gün ülkeyi kurtarma misyonunu Z kuşağına yüklemiş bulunuyoruz. Tiktok'u bahane edip bir güzel yaftalıyoruz. Bknz. Okan Bayülgen. Sonra hemen fikir değiştirip 2023 yılında 6 milyon Z kuşağı oy kullanacak ve ülke siyasetini değiştirecek diyoruz. Yani işimize geldiğinde ülke kaderini bu gençlere bağlıyor işimize gelmediğinde yok aptallar yok Tiktok'ta dans ediyorlar diyoruz. Bir karar mı versek acaba??
    lutfen-ama
    Her dönemde olduğu gibi onlarda da zeki olan da var olmayan da. Şöyledirler diyen herkes Z kuşağı genellemesi yapmış olur.
     gregory_
     Ben çok güveniyorum bu kusaktan tanidiklarima, ama bu kadar batigi kurtarmak zor. Bu kusagi asagilayan ama ülkenin bu duruma gelmesine de engel olamayan önceki kusaklara hesap sormayi da unutmamalilar.
      badideasensei
      Şöyle bir gerçek var ki bu ülkenin son 70 yılını göz önüne aldığımızda özellikle , diktatör yönetimler tarafından bilinçli nesiller tehdit olarak görülmüştür. Adeta çim biçer gibi biçildiler de zaten. Soruyorum size? Geriye kimler kaldı? Açık açık yobaz kesim. Bu yobaz kesim de günümüz durumunun oluşmasına katkı sağlayan seçmenler. Bu bir süreçti , ağır ağır geldik biz bu duruma. Kim peki bu Z kuşağı? Tehdit mi, mevcut durumun devamını getirecek olanlar mı? (Tiktok vs evet eğlence amaçlı kullanın ama sacmalayanlar da var sadece Z kuşağı kullanmıyor yani kullanan da azınlıkta;) Z kuşağı bir öfkeyle büyüyor. Örnek; sınava hazırlanıyoruz kitap parası dershanesi vs vs para gömüyoruz. 1 yıl belki de yıllarca hazırlanıyoruz. Sınava girerken de para veriyoruz. Sınavdan istediğimiz puanı almak zaten çok güç. Gelecek kaygımız var diğer kuşaklara göre kat kat fazla. Z kuşağı mevcut duruma açık açık tehdittir bana kalırsa. Kurtaracağız başka çare yok. Silkelen ve kendine gel!
      https://youtu.be/sTEVZdMx43c
      https://youtu.be/sTEVZdMx43c
       merivella
       Bizim x kuşağında çekmediğimiz kalmadı kaldı ki ihaleyi de bize bırakıyorlar
        berat-albayrak-official
        Bir instagram ve tiktokta kendini rezil eden sosyopatlar var, bir de benim de içinde bulunduğum sorgulayanlar var.
         buse01
         Nötr bir etki yapacak, bu devirde kimse ülke kurtarmayı bizden beklemesin ayrıca batırmayı da, biz alfa kuşağına bırakalım en iyisi
          tayfun-aktoprak
          Z kuşağından (18) olarak söylüyorum, fazla uzak değil birkaç yıla intihar ve göçte inanılmaz patlama olursa şaşırmayın ekonomistler zaten açıkladı Türkiye ekonomisi artık geri dönülemez noktaya geldi bundan sonra uzun bir durgunluk geçirebilir. 16 yaşında 50'sinde konuşan insanlar görüyorum aq lisesinde
           kania_
           Bana kalırsa batırırım bana güvenmeyin dhbvvhsfg
            galatasaraylibircivciv
            Kurtaracak olan da var Batıracak olan da ...👍
             gollummm
             Y kuşağı ve GEZİ diyorum! Yeterli bence. Umarım Z kuşağı da bu kadar cesur olur ...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.