Bir Kanun Çıkarma Şansınız Olsaydı Ne Olurdu?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pillowtalk
   Her türlü taciz ve tecavüzün sonucu hapistir. Şekerli parfüm sıkmak yasaktır.
    mert_
    -Nefsi müdafaa hariç cinayetlerin cezası kurban başı başı 20 yıl; kadın, çocuk veya yaşlı ise 30 yıl gulag'ta çalışmak + 10 ila 15 yıl arası eğitim kampıdır. -Her hangi bir hayvanı öldürmenin suçu hayvan başı 5 yıldır + 2 yıl eğitim kampıdır. -Devlete ve Atatürke hakaretin cezası 10 yıl eğitim kampıdır. -Hükümet protesto edilebilir fakat silahla isyan başlatıp (pkk+) halka zarar vermenin cezası 50 yıl gulagtır. Dini kurs ve eğitim kurumu (imamhatip, manastır vs.) açmak kesinlikle yasaktır, her mahallede maksimum 1 cami bulunmalıdır. Yasa dışı açılan imamhatip, manastır, camiler kapatılıp kütüphaneye dönüştürülür. Seçim hilesi, yolsuzluk, terör örgütleriyle iş birliği yapan partiler feshedilir ve tüm çalışanları tutuklanıp 20 yıl gulag + 10 yıl eğitim kampına gönderilir. Halk içinde dini kıyafet (sarık, cüppe) takmak yasaktır cezası 1 yıl eğitim kampıdır. Tecavüzün cezası 50 yıl gulag + 5 yıl eğitim kampıdır. -Mafyaların mal varlığına el konulur, liderleri ve çalışanları ömür boyu gulaga girer, aileleri 5 yıl eğitim kampına girer. -Terörist esirler yakılarak idam edilir girer. -Bireysel silahlanma ve silah satışı yasaktır cezası 2 yıl gulag + 2 yıl eğitim kampıdır. -Uyuşturucu satıcıları idam edilir, kurbanlar 5 yıl eğitim kampında rehabilite edilir. -Psikolojik şiddet (mobbing, tehtid, dışlama) cezası tehtide 5 yıl, mobbinge 3 yıl, dışlamaya 2 yıl gulag + 1 yıl eğitim kampıdır. -Cinsel yönelimlere, ırk ve dine hakaret mizah amacıyla yapılsa bile ceza verilir. Cezası 2 yıl gulag 5 yıl eğitim kampıdır. -Cezası çekilen suçların yinelenmesine 2 katı ceza uygulanır. -Ülkeye gelen mültecilerden en gelişmiş kısmı ülkeye girip türkçe öğrenirse tc vatandaşlığına ülkeye destek için erişebilir. Geri kalan kısım sıbır şehirlerindeki özel yapılmış mahallelere yerleştirilip devlete hizmet eder. -Dolandırıcılık ve gaspın suçu 5 yıl gulag + 5 yıl eğitim kampıdır. -Eğitim çağdaş gereksinimlere uygun işlenir, din dersi öğrencinin isteğine bağlıdır ve 3 büyük din ortak öğretilir. -Seçimlerin arasındaki süre 5 yıldır, erken seçim olağanüstü durumlarda meclisin kararına bağlıdır. -Atatürk ilkeleri devletin yönetiminin rehberi konumundadır. -Rüşvetin cezası 5 yıl gulag + 10 yıl eğitim kampıdır. -Yobazlığın cezası 2 yıl gulag 10 yıl eğitim kampıdır. TASP (Türkiye Atatürkçü Sosyalist Partisi)
     buse01
     Hadım etmek suç değil slfıdlfj
      strangestar
      Tecavüz yapan veya cinayet işleyen kişiler (nefsi müdafaa hariç) ağır koşullarda çalışma kamplarına gönderilip yaptıkları şeyi tekrar etmemeleri için beyin yıkamasına maruz bırakılac aklar. Askerden dönen askerler için psikolojik yardım yapılacak.
       _gizem_
       Şekerli parfüme katılıyorum bu arada kfdsmkfdsdsf
        canece
        Hayvan hakları ile ilgili kapsamlı bi kanun çıkartırdım. Şu anki malum.... Yıl 2021 bi de....
         cahit
         Gençlere istihdam için farklı kuruluşlar açardım
          ahpte-pateh
          Pedofili, Zoofili, Nekrofili, Tecavüz gibi suçların cezası -kesin tesbiti durumunda- Gulag'a yollanmaktır. Buranın sistemi de şöyle olacak; 6 saat uyuyacaklar, 1 saat yemek yeme, geri kalan 17 saat de çalışma. Buraya girenlerin kafasına ağızlarını açmalarını önleyen bir şey takılacak, böylece yemek yeme hariç asla ağızlarını açamayacaklar. Gün içinde duydukları sesler yemek bitti, paydos, yataklara, kalkın vb. tarzı sesler olacak ve cümleler aynı kelimelerle kurulup aynı ton ile mahkumlara duyuru yapılacak. Bu dört suçtan girenlerin buradan çıkmak gibi bir durumları olmayacak. Vatana ihanet suçu da aynı ama o ihanetin ölçütüne göre (terör örgütü sempatizanlığı var, canlı bomba olma teşebbüsü var. Hepsine aynı muamele olmaz. Hele bir de direkt terör örgütü olma durumu var.) bir müddet -yaklaşık 25-30 yıl- burada kalınacak, süre dolunca çıkmadan tam alınlarının ortasına bir dövme yapılacak. Bu kişilerin oy verme, devlet kurumundan yararlanma gibi hakları olmayacak, ülkeden çıkıp da yeni bir hayat kurmasınlar diye çıkışları da yasaklanacak. Toplum içinde pleb gibi olacaklar, vatandaşlar bu insanları -sadece çıkabilenleri- işe koşabilecek. Evet bunu uzun bir zamandır düşünüyorum.
           kafatamircisi
           Ülkücüleri kısırlaştırma😄
            somurtkan_sirin
            fosil yakıtları kullanmak yasak
             me_out_bye
             Aslında varya kanunlari bir avuç insan ya da lavuk milletvekilleri değilde o ülkede yaşayan insanlar oyla seçtirip kabul etseler kanunlaşsa ne güzel olurdu dime ? Mesela ornek son zamanlarda gördüğümüz twitter yargısı çok ii çalışıyor. Herkes dogrusunu söylüyor istiyor resmen bu lavuklar yapmıyor acayip kararlar veriliyor xd 🤔🤷🏻‍♂️🤷🏻‍♀️
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.