40
21.12.2020
Bir Kadının ya da Erkeğin Görünür Yerlerdeki Kıllarıyla Barışık Olması
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   nekadarterbiyesizsin
   Bunu hijyenden tutun da göz zevkine kadar sayıp sövüştüren bir kitle var yani en basit sarı tüylerden bile gıcık kapan insanlardan bu tür takıntı haline getirenlere kadar, yani kimse vucudunda olan bir şeyi değiştirmek zorunda değil bacaklar daha güzel pürüzsüz görünecek diye saatlerce kimse uğraşmak zorunda değil bence en basit deodornat kullanmayı bırak diş fırçalamayı aylık rutin zanneden insanların gerçekten temiz olmanın ne demek olduğunu bilmesi gerekiyor
    bright-wizard
    Herkesin kılı kendine 😂
     thetalentedmrripley
     Tabi ki kimse uğraşmak zorunda değil kıllarıyla ama ben de kimseyi beğenmek ya da olduğu gibi kabul etmek zorunda değilim, benden uzak epilasyona yakın olsun.
      gregory_
      Herkesin kılına kimse karışamaz ama uzak durabilirler.
       redblack
       Şundan halliceyim
        dr.rock
        Kışlık kadın-Yazlık kadın kavramım vardır pubik anlamda, özenilmiş pubik kesimleri (ücgen-dikdötgen-dar yay-geniş yay-total-çıplak) önerir-isterim.Böyle betimlerim, bu bir ricadır kararı yine kadın verir (onun füçutu onun kararı). Kadında baçak - kol - yüz kılı kimse sevmez sanıyorum. Ayva tüylerine takılmam. Kadının 2x kendime bakmadan onu eleştirmem, kaşlarıma kadar kendim alır-düzeltirim.
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.