Bir Kadının Sizden Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gossipdio
   Ben hemcinslerimin adına konuşacak olursam aslında hepimizin içinde bir merhamet var bu yüzden ister hoşlanalım ister hoşlanmayalım değer vererek yaklaşıyoruz. Ayırt edici kısım zaman ayırma kısmında doğuyor eğer önemli anlarda bile zaman ayrılıyorsa bence cidden bir hoşlantı vardır.
    lazycat
    Söyleyince
     mrsnl33
     Kendisinin söylemesi lazım, başka türlü zor.
      tsukyomi
      İnsanlara hoşlantı duyduğum için değil, insanlığın gereği olarak zaman ayırıyorum, onu geçelim. Bir biseksüel olarak anlamaktansa söylenmesini tercih ederim, zira bu onun atılgan, bu topluma göre cesur ve nispeten kezban olmadığını gösterir. Utangaçlarla ve karışık sinyallerle zaman harcayamam.
       patiklipengui
       Hoşlanıyorsa söyler, hoşlanmıyorsa söylemez. Söylemiyorsa hoşlanmıyordur, söylüyorsa hoşlanıyordur. Yalnız hoşlanıp söylememesi hoşlanmadığı anlamına gelmez. Hoşlanmış olup hoşlanmamış gibi davranması da hoşlanmadığı anlamına gelmez.
        merthub
        ya illaki anlıyon bi şekilde yol yapıyo yani sürekli seninle ilgilenmesi falan senin kalbini kıracak bişey söylememeye dikkat etmesi olsun
         eliff04
         Sürekli sizinle vakit geçirmek için yol yapıyorsa. Sizinle iletişim kurmak için bahaneler üretiyorsa. (ben öyle yapıyorum)
          trueliving
          hıımmmmm sürekli seni görmek ister güzel bakar ,
           sihirbaz
           vallahi ben anlayamıyorum ya bazıları hiç belli etmiyor ya, saçla oynamak desem olur mu acaba
            silivri
            Benden çocuğu olmasını isteyen birini tanıdım ve yine de benden hoşlandığını düşünmedim. Birinin benden hoşlandığını düşünürsem, bu bir yanlış anlaşılma olsa bile muhabbetimiz biter.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.