Bir Kadın Ne İster?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   utumasasiilekayanadam
   Kadınlar çok şey ister onu da ister bunu da şunu da
    ayse_
    Sadakat ve tutku şart.
     nursuduha
     Bir kadın özgür olmak ister. Eril tahakkümün bir dünyada huzurlu bir şekilde yaşamak ister. Ee başka da ne ister?
      ll_saturnll
      Huzur ve sessizlik
       lilcat
       yanında durabilen güçlü bir erkek ister. bu yaştan sonra annelik yapacak değilim.
        fuind
        Güneşi elinle tut deseydin daha kolay olurdu :) Kimsenin kesin bir yargıya varamayacağına emin olalım önce. Sonrasında ise bazı yaklaşımlarla olasılıkları değerlendirebiliriz. Genelleme yapmak doğru olmaz ancak mantık yürütüyorum. O yüzden linç etmeyin :) Öncelikle erkek ve kadınların doğasını göz önünde bulunduralım. Yapılan çalışmalar kadınların insan, erkeklerin ise hedef odaklı olduğunu gösteriyor. Bir örnek vereyim; erkekler(bir kısmı) için cinsel ilişkiye girdiği kadınla arasında duygusal bir bağ olmasına çok da gerek yoktur. Yani biliyorsunuz 1 saat tanıdığı ve hatta tanımadığı birini bile sadece bir kere bakarak arzulayabilir. Peki kadınlarda durum nedir? Kadınlar (hepsi olmamakla birlikte) cinsel ilişkiye gireceği kişiler konusunda çok daha seçicidir ve duygusal bağ kurma gereksinimi daha fazladır. Velhasıl kelam arkadaşlar, kadınların insan odaklı olduğunu düşünürsek, onları düşündüğünüzü ve özel olduğunu bilmek,hissetmek isterler. Bunu sağlamanın binlerce yolu var. O kadarını da siz düşünün :)
         ilaayyyda
         Bir kadın bir şey ister, diğer kadın başka bir şey ister.
          sana_diyom
          Sadakat, saygı ve bir tutam da tutku
           uykunobetcisi
           Merhamet ve sadakat yeterli. Gerisi zaten bunlar sayesinde geliyor.
            doga-1
            Sevilmek ister güvenmek ister
             butterfly35
             İnanın ki ne para ne pul ne mal ne mülk sadece huzur 🤗🤗
              tahoe_og
              Kadınlar bile ne istediğini bilmiyor.Ama ben yine de anlatayım.Erkekler size söylüyorum kadınlar siz anlayın. -İlgi görmek isterler ama çok ilgi gösterirsen de o kadını kaybedersin. -Romantizm isterler ama sürekli böyle olmalısınız.Yaptığınız bir jesti unuttuğu anda diğerini yapmalısınız.Yani cıvkını çıkarmadan. -Karın tokluğuna evlenirim tribindedir yeter ki mutlu olalım der ki yalan.Zaten yalan olmalı.Kadın kendisinin ve neslinin geleceğini garanti etmek ister. -Sevilmek ister kadın.Ama çok çok çok sevseniz bile siz çok çok çok seviyormuş gibi değil de çok seviyormuş gibi davranın.Yoksa sevdiğinizi kaybedersiniz.Çünkü insanoğlu nankördür. -Kadın güvenmek ve güvenilmez ister.Çoğu kez güvenmez.O güveni vermek sizin ofsaytlarınıza bağlı. -Kadın mutlu olmak ister.Ama mutluluk uyuşturucu gibidir.Bir süre sonra çıta yükselir.Aynı şeyden aynı hazzı alamazsınız.Arada mutlaka kavga etmeli.Gerekiyorsa cam çerçeve indirmeli.Ama asla kadının kalbini kırmalı.Haklıysanız bunu ona gösterin.Hala anlamıyorsa bağırın çağırın arada öpün filan kadın sizin kadınınız işte amk. -Kadın yatakta sert bir şekilde kullanılmak ister.Ve onun isteklerini görmezden gelmemek gerekir.Ama bu yaratıklar doğası gereği dengesiz oldukları için evet diyorlarsa hayır, hayır diyorlarsa evet olarak anlamanız gerekiyor.Bunu da unutmayalım. Farkettiyseniz kadınlar tamamen dengesiz.Bizim gibi düz değiller.Bu dengeyi iyi korursanız ilişkiniz sonsuza kadar sürer.Ha son kez hatırlatayım.Bunları yaparken saygıyı yitirmeyin.Kavga edin ama saygıyı kaybetmeyin.Siktir git demek saygısızlık değil.Hakdtmediğini yapmak saygısızlık.
               sevvalkocakkk
               karşıdaki kişinin onun için çabaladığını görmek ister.
                dr-zet
                Evet cevabını duymak isterler. Her zaman evet.
                 nunukafasi
                 özgür bir birey olmak ister. Erkeklerin üzerimizde kurduğu baskıdan kurtulmak ister
                  goodcat
                  Kadınlar güç ister. Bunu açmak gerekirse, hiçbir kadın güçsüz birini istemez. İstedikleri gücün tanımı, kişiden kişiye değişir. Mesela biri kas, bir diğeri para, siyasi bir güç,popülarite, bilgi, zeka, duygusal anlamda güçlü biri, komik biri...... liste uzatıla bilir ama bir konuda kesinlikle etrafınızdakilerden daha iyi olmalısınız.
                   ozlemiko_0
                   Onun bunun ne der demesine karşı özgürce yaşamak, hangi sapkın tarafından öldürüleceğim, tecavüze uğrayacağım diye korkuyla değil huzurla hayatını yaşamak ister.
                    tolgam44
                    balkondan gülümseyerek gökyüzünü izlemek ister (kitaplara sıgmaz)
                     bssso
                     biraz sevgi şefkat çok para 😂
                      tarantor
                      https://youtu.be/VFwHs7fEUNs
                      https://youtu.be/VFwHs7fEUNs
                       bosluk1
                       sevgi ve anlayış
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.