Bir İşte Kötü Olduğunu Kabullenememek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gulfemkaya
   Çok kötü bir his. Bugün arkadaşlarla voleybol oynuyoruz. Gerçekten çok kötüyüm ama inanılmaz. Böyle insanların senin açığını kapatmak için çabalamasını görmek inanılmaz sinir bozucu bir şey. Daha çok hırslanıyorsun ama yine sonuç hüsran. Bir işte kötü olduğunu fark etmek 🙄 Bir daha da en az bir sene voleybol oynamam. Seyircisi olmak daha güzel
    fuzbing
    Kabullenmek çok güzel bi duygu. Neyi olursa olsun çok güzel. Hırs ise kötü. Kötü olduğunu kabullenerek oynarsan zevk alırsın bence.
     hayalperestbirii
     senin de mutlaka başarılı olduğun bir oyun vardır kendini kötü hissetme ,kabullenmek güzel ama bu değil ki voleybol oyanayamıycaksın bence oynaya oynaya bu durumun üstesinden gelirsin pes etme
      mrlawyerkk
      Bunların hepsi bir balon gibi şişkin ama bomboş bir egodan kaynaklanıyor işte. Bazen olamayacağını, her şey olamayacağınızı, her işi her daim mükemmele yakın yapamayacağınızı bilmeniz gerek.
       cinayetvaraga
       Her şeyi yapabileceğimize, her şeye kabiliyetimiz olabileceğine inandırıp öyle yaşarız ama gün gelir hiçbir şey yapamayabiliriz. o yüzden hep derim kendime, her şeyi az az bileceğime, bir kaç konuda çok derin bilgi ve deneyim sahibi olayim kafidir. digerlerinde yuzeysel genel kültür yeterli kalacaktır.
        silmarillion
        Kötü taraflar geliştirilir, hiçbir şeyde kötü olmak diye bir şey olamaz ya geliştirilmemiştir dersin ya da o konuda yıldız değil dersin. Yalın felsefe:)
         kisi
         Bir işte kötü olduğunu söylediğinde bunu kullanarak seni kötülemeye çalıştıkları için bilmiyorum, bu işte kötüyüm demek sıkıntı olabiliyor sık sık. Bir de kötü olsa da iyiyim diyene şans verilirken siz kenara atılıyorsunuz. Yes diyen bile CV'sine iyi İngilizce yazdığı için sizin orta yazamamanız gibi. Mecbur siz de iyi yazıyorsunuz.
          minmina
          yapacak bir şey yok pes edeceksin
          /
          0

          Tarihe Göre

          İçerik bulunamadı.