Bir İnsanın Kalitesiz Olduğunu Anlama Yöntemi
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   thetalentedmrripley
   Ona bir iyilik yapın. Sonra bir kaç kez daha aynı iyiliği tekrarlayın. Ve ardından o iyiliği yapmayı bırakın. Bunu sizin göreviniz olarak görüyorsa, yapmadığınız için size surat yapıyor, tepki gösteriyorsa tebrikler nur topu gibi bir orospu çocuğunuz oldu.
    catherine-earnshaw
    Ciddi yazım hataları yapanlarda ("doru", "herkez", da ve deyi ayıramayanlar, vb.) ne düzgün bir davranış ne de vizyon gördüm. Herkesin farklı fikirleri ve düşünceleri olduğunu kabullenememiş, her şeye muhalefet olan, kendini ordinaryüs profesör zanneden özentiler de aynı bok. Sağcılar. Dio kullanıcılarına zaman zaman musallat olan gulyabaniler de bu grupta.
     zerdustttt
     - Hayatını kariyerini hayallerini ya da isteklerini rakamlarla ifade eden çomarlar - Sosyal hayatında karakteri ile değil ,sayılabilen değeler ile var olan ezikler… - Konuşma ve yazma özürlüler.. Bunlardan sadece biri var ise, Vasat, İki ise, hemen uzaklaş, Üç ise, kaç canını kurtar..
      sedefartuny
      Bir insana kalitesi yakıştırmasını yapmak çok ayıp bir şey bence ama hep ben konuşayım ve hep benim hayatım konuşulsun insanı kalitesiz insandır bence.
       samyeli90
       Bir insana nasıl davranıyor kadınlara çocuklara hatta sokak hayvanlarına nasıl davranıyor bakılmalı Bakınız bana instagram istediği kabul etmedim diye kezban ve lezbiyen davgası vuran dm me gelen hıyar gibi kalitesiz olduğu nasıl belli
        fibonarchitect
        Bulunduğu ortamda arkadaşlarını bozmak suretiyle ön plana çıkmaya çalışmak.
         mrlawyerkk
         Her konuda bilgisi olduğu iddia eden insan olmamıştır bence böyle bir şey yok çünkü.
          kalpci
          İnsanların hürriyetleri ve varlıklarının onuru dışında kaliteleri vardır, gerçekten bağzı insanlar kalitesizdir, Bu kişilerde aşağıda ki özellikler kroniktir; - güçsüzü ezerler - para için onurlarını satarlar - yalakadırlar, güce taparlar - tembel, yiyici, tüketici tiplerdir - içten pazarlıklıdırlar - yalancıdırlar - dedikoducudurlar vb... Bu insanlar kalitesizdir. Kalitesiz ürünün ederi de o kadardır 5 kuruştur ederi 5 kuruş 5 kuruşluk insan diyebilirsiniz seslenirken: hey ! 5 kuruşluk insan nasılsın şeklinde sesleniniz
           eliff04
           Hayattan beklentisini, hedeflerini öğrenmek
            derinfeylesof
            Nerede ne şekilde davranacağını bilmiyorsa kalitesizdir
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.