Bir İnsanın Kaderine Etki Eden En Önemli Şey
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Kaderci bir insan değilim, kaderlerimizi kendimizin çizdiğine inanıyorum. Ancak geçmişimiz, geçmişte aldığımız kararların kaderimize etki ettiğini düşünüyorum. Tüm yaşadıklarımız, tercihlerimiz bizi bir yere götürüyor. Sence bir insanın kaderine etki eden en önemli şey nedir?
    gregory_
    Coğrafya
     redblack
     İlk başta sectiğin meslek, neredeyse tüm sosyal cevreni, hayatini idame ettirme bicimini etkiliyor.
      detokssuyu
      Aile. Hayat yolumuzda vereceğimiz tüm tercihlerin, atacağımız adımların, nasıl bir insan olacağımızın temelini ailelerimiz oluşturuyor. Ailelerimizde ne öğrendiysek, ne gördüysek onu yapmaya ve yaşamaya başlıyoruz bir süreden sonra. Aile en büyük kader bence.
       mevsimlerdensnbahar61
       Seçimleri
        thetalentedmrripley
        Yalnızca sensin. Başka hiç bir şey ya da hiç kimse değil. İnsanların sana biçmeye çalıştığı rolü kabullenirsen onların olmanı istedikleri gibi birisi olursun, sana uygun görülen hayatı yaşarsın ve bu artık sen değilsindir. Ama bunun için çevreyi, aileyi, şunu, bunu suçlama. Sen izin vermezsen kimse buna cesaret edemez ve kaderini de karakterini de kendin çizersin.
         me_out_bye
         Bir çok etken.
          nobodyy1
          a-i-l-e
           mies
           kritik ve stresli zamanlarda verilen kararlar.
            peripedia
            Hayatına aldığı her bir kişi en büyük etken aslında. Çevremizdekiler kimse bizde o oluveriyoruz. İnsanoğlu gördüğü herkesten etkileniyor. Bununla birlikte seçimler, okullar, meslek, evlilik. Yani biz çiziyoruz kaderimizi kendi ellerimizle.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.