Bir İnsanın, Dost Olabilmesi İçin İlla Komünist veya Faşist Zihniyete mi Yalakalık Yapması Lazım?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pukulika
   Anlaşılan, bu bozuk zihniyete göre kendilerinden olmayan, ya yandaş, ya yalaka veya tü kaka. Medenî insanlar için böyle bir tavır, ciddiyetsizlik olarak görülmekte, onların düştüğü seviyeyi göstermektedir.
    gregory_
    çok boş adamsın ne zevk alıyorsun günlerdir ipe sapa gelmez başlıklar açmaktan.
     gregory_
     engellemene tesekkurler korkak ve elestiri kabul edemeyen dinci ama iki dk kaldir da bildirim silinsin sonra kasimpasa
      killforyou
      bir yobaz ağlıyor gözleri yaşlı
       tsukyomi
       Başlığın bu, yazdığın bu. Hem illa bir tarafa bağlı kalmamak lazım diyorsun, hem de tarafsızlığa saydırıyorsun. Hangi evrene aitsin bilmiyorum ama bizim evrenden değilsin Selçük, bizim evrende senin kafadan yok.
        amira
        yukarıda yazdığın ben kötü değilim yorumuna burada cevap yazmak istiyorum. sana abi diye hitap eden ve senden yaşca küçük insanlara sapıkça yazdığın mesajlardan belli ne kadar iyi bir insan olduğun.
         amira
         siz, sizden başka inanca sahip olan insanlara saygı göstermiyorsunuz. burada farklı dinleri ve ya inançları olan insanlar var ve herkes birbiriyle iyi anlaşıyor. siz ideolojik yaklaşmışsınız ama bu konu din, ideoloji ve/ve ya milliyet fark etmiyor. biz burada saygılı olan herkese saygı duyarız. sorunu kendinizde araya bilirsiniz belki.
          mrsnl33
          Medeni insanların bir özelliğide farklı fikirlere saygı göstermeleridir.Saygi görmek istiyorsan,önce kendin saygı göster.
           nickiharuto
           Saldırgan tavırdaki başlığın olmasa. Haklı taraflar olabilirdi. Kendinden olmayana tahammül edemeyen zihniyet yüzünden bir gram gelişim gösteremiyoruz. Eğitim nasıl verilmeli genç yetenekler nerede nasıl keşfedilir yeteneklerine göre nasıl eğitim almalı. Kültür sanat sevdalısı bir gençlik için ülke topyekün neler yapabilir'i konuşmak yerine, demek sen bu cusun, demek öteki o'cu benim oy verdiğim partiye oy vermeyen embesildir bağnazdır. Çünkü hayatın anlamı siyasi partilerdir. o da benim tuttuğum siyasi partidir. Felan filan. Herkes iyi mi?
            berat_redflag
            Şu ana kadar aklı ve sorgulama gücüne sahip tğm faşist ve kapitalist tanıdıklarımı kendi safıma geçirdim :) kızıl bayrak vağcılarda yükselecek☭☭☭
             pukulika
             ısrarla tarafsızlıktan bahsedenler, kendileri asla tarafsız davranmazlar. Tarafsız olmayı da istemezler. Ancak başkaları, kendilerine muhalif olmasın da, hiç olmazsa tarafsız olsunlar diye, tarafsızlığı savunurlar.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.