Bir İnsanın, Dost Olabilmesi İçin İlla Komünist veya Faşist Zihniyete mi Yalakalık Yapması Lazım?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   pukulika
   Anlaşılan, bu bozuk zihniyete göre kendilerinden olmayan, ya yandaş, ya yalaka veya tü kaka. Medenî insanlar için böyle bir tavır, ciddiyetsizlik olarak görülmekte, onların düştüğü seviyeyi göstermektedir.
    killforyou
    bir yobaz ağlıyor gözleri yaşlı
     mrsnl33
     Medeni insanların bir özelliğide farklı fikirlere saygı göstermeleridir.Saygi görmek istiyorsan,önce kendin saygı göster.
      amira
      siz, sizden başka inanca sahip olan insanlara saygı göstermiyorsunuz. burada farklı dinleri ve ya inançları olan insanlar var ve herkes birbiriyle iyi anlaşıyor. siz ideolojik yaklaşmışsınız ama bu konu din, ideoloji ve/ve ya milliyet fark etmiyor. biz burada saygılı olan herkese saygı duyarız. sorunu kendinizde araya bilirsiniz belki.
       pukulika
       ısrarla tarafsızlıktan bahsedenler, kendileri asla tarafsız davranmazlar. Tarafsız olmayı da istemezler. Ancak başkaları, kendilerine muhalif olmasın da, hiç olmazsa tarafsız olsunlar diye, tarafsızlığı savunurlar.
        berat_redflag
        Şu ana kadar aklı ve sorgulama gücüne sahip tğm faşist ve kapitalist tanıdıklarımı kendi safıma geçirdim :) kızıl bayrak vağcılarda yükselecek☭☭☭
         amira
         yukarıda yazdığın ben kötü değilim yorumuna burada cevap yazmak istiyorum. sana abi diye hitap eden ve senden yaşca küçük insanlara sapıkça yazdığın mesajlardan belli ne kadar iyi bir insan olduğun.
          tsukyomi
          Başlığın bu, yazdığın bu. Hem illa bir tarafa bağlı kalmamak lazım diyorsun, hem de tarafsızlığa saydırıyorsun. Hangi evrene aitsin bilmiyorum ama bizim evrenden değilsin Selçük, bizim evrende senin kafadan yok.
           gregory_
           çok boş adamsın ne zevk alıyorsun günlerdir ipe sapa gelmez başlıklar açmaktan.
            gregory_
            engellemene tesekkurler korkak ve elestiri kabul edemeyen dinci ama iki dk kaldir da bildirim silinsin sonra kasimpasa
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.