Bir İnsanın Aşure İstediği İçin Cinsel Saldırıya Uğraması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   herseyinaktivisti
   Başlığı kadın-erkek, sağlık çalışanı ya da bakana yazılmış bir ayrıntıdan uzak olarak yazıyorum. Sadece bu çiğliye bakıp olayın ne kadar saçma olduğunu algılayabilelim diye. Bir insan, normal kanlı canlı işinde gücünde bir insan, başka bir insandan aşure istiyor. Ve bu nedenle tehdit edilerek sözlü cinsel saldırıya uğruyor. Peki bu kadar yalın bir olayın bu hale gelmesinin sebebi ne? Siyaset ve din. Hadi siyaseti geçtim. Semavi olsun ya da olmasın, her din hoşgörüyü öğütlemez mi? Siz nasıl Allah yolunda insanlarsınız. Siz nasıl insanlarsınız zaten? Biz nasıl bir ülke olduk?
   https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/mansur-yavastan-asure-isteyen-hemsireye-tehdit-6015055/
   https://www.sozcu.com.tr/2020/gundem/mansur-yavastan-asure-isteyen-hemsireye-tehdit-6015055/
    tsukyomi
    Bu tip varlıkların kimlerden cesaret ve destek aldığı biliniyor bilinmesine de, bunlar dışarıda gününü gün ederken yanlışa yanlış dediği için hapse düşmek koyar insana. Sadece her şeyin farkında olduğumuz bilinsin, gerisi bir kıvılcıma bakar.
     _umut_
     Bir kadını ki nasıl biri olduğu farketmez bu kadının. Erkeğim diyen birinin bu şekilde bel altı ergence bir tehdit savurması cinsiyetime bir hakarettir. Erkek kelimesini ayaklar altına alan bunun gibi büyümüş ergenliğini atlatamamış oksijen israfları yüzünden her türlü yanlış anlaşılmaya müsait bir izlenim oluştu erkeklerin üzerinde. Az delikanlı olup az kalıplarının adamı olsunlar bari bizi yerin dibine sokmasınlar.
      roar
      Zihniyetinizden de nefret ediyorum. Anlayışınızdan da. Tehditinizden de.
       me_out_bye
       Cahil. Maganda. Siber polis lazım. Poliste yetmiyorki tüm ülke manyamış.. Gidecek bulacak onu. Sen kimi hoplatıyorsun lan diyecek. Onu hoplatacak. Bunlar bitene kadar! Olması gereken bu ama zor..
        atavratfenerbahce
        Bu insanlığın yatacak yeri yok. bu nasıl bir şeydir ya terbiyesizler ahlaksızlar.
         kuduz-doktor-hektor
         Bir insan içi nasıl oluyor da bu kadar pislikle dolup taşabiliyor anlamıyorum.
          onrgly
          Sex Yüzüğü sipariş ettiği için uğrayamamasından daha Onurlu bir davranıştır. İsmi lazım değil, geçen bizim bir arkadaşın gizli maillerini wikileaks yayınlamıştı. Özge ulusoyla teknede kullandı diyenleri yalanladık hamd olsun.
           ilsasilem
           bu insanlar salaklık ya da aptallık sınırını misli misli aşmadılar mı artık ? nefret durumu da iyice abartıldı artık bence
            ozanesi
            Trollerin zırvaladığının ve terör ve milli duyguların kullanılmasının direkt şiddet meşrulaştırıcı unsurlar haline geldiği açıkça göz önüne serildi bu tweette
             hogwartsmektubugelmeyen
             Allah bize sabır versin
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.