Bir İnsana Yapılabilecek En Büyük Kötülük
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   plastickardashian
   Özellikle birbirimize fazlasıyla saygı duymamız gereken şu günlerde başımızdan binbir türlü kötülük geçiyor. Çoğu dış sebeplerle olsa da, azımsanamayacak kadarı da en yakınımız saydıklarımızdan, en sevdiklerimizden gördüğümüz kötülükler. Çoğumuz anlam veremiyoruzdur bir insan bir insana bunu nasıl yapar diye, kalan kısmımız da aman abi banane diyip anlam vermeye yeltenmiyoruzdur. Şimdi gelelim en büyük diye derecelendirebileceğimiz kötülüklere.. Sizce bir insana yapılabilecek en büyük, en acımasız kötülük ne olabilir?
    sezgy
    Çok var ki.. Sevgisizlik.. Özgürlüğün kısıtlanması.. İhanette çok acı.. Bu üçü fena (diss atan kişi... bunları yaşasaydın bilirdin...)
     mevsimlerdensnbahar61
     Çayı az demli demlemek
      _gizem_
      tercihlerine saygı duyulmaması seni arkadaşım olarak görüyorum demesi (en büyük darbe) fiziksel özelliklerle dalga geçilmesi sevgisizlik
       buse01
       Sen oruçlu değilken ama karşındaki eğer oruçlu ise karşısına geçip bişeler yemek, içmek.
        patronicee
        İyi niyet suistimali.
         berat_albayrak_
         ihanet...
          tsukyomi
          Gaslighting. Dünyanın en kötü psikolojik işkence yöntemi. Değersiz olduğuna, akıl sağlığının olmadığına ve seni ondan başka kimsenin sevmeyeceğine inandırır. Sık sık yalancı olduğunu ve bunun aklınla alakalı olduğunu söyler ama esas yalancı kendisidir. Çok zor fark edilir. Ben fark edememiştim. Kurtulabilirseniz sonuçları şöyle; çeşitli travmalar, içinde psikolojik ve cinsel şiddet de varsa (ki her zaman vardır) panik atak ve anksiyete, klostrofobi, kalabalıktan kaçma, yalnız kalma korkusu, uykusuzluk, depresyon. Ben yandım siz yanmayın, kaçın bu insanlardan.
           kafatamircisi
           Güven kaybı
            gregory_
            Insan yerine koymamak, görmezden gelmek, fikirlerini ve görünümünü asagilamak, kahvesine seker atmak.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.