Bir İnsana Vazgeçilmez Olduğunu Hissettirmek
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yodainwonderland
   Bu kim olursa olsun, ..arkadaş,dost,hoca,akraba,sevgili,flört.. bunun tadını aldı mı, terkedilecek ilk insan siz olursunuz. Şimdi şöyle de ironik bir durum var. İnsan var insan var. İnsanına denk gelir hissettirirsiniz, ama bu hayal kırıklığıyla da sonuçlanabilir. Tamamen risk.. O yüzden tabiri caizse şöyle özetleyeyim durumu : Karşı tarafta "bu bile bana deli gibi aşıksa ben daha iyisini yapabilirim" iluzyonu yaratılır. Göt kalkması denilen şey budur. O kişi bu özgüveni kendi içinde yaşar, zincirleri kırılır, vitesi boşa alır dümdüz iner. Kaybedecek hiç bişeyi yoktur ancak, siz dünyanın en saf hissiyatını ona verirken, yara alan da yine siz olursunuz. Sad Story :( ..The End..
    berat_albayrak_
    Vinç tutup kepçeye binerek kızın oturdupu cama yükselirsin, yüzüğü çıkarıp teklif edersin, kız reddeder, aşağıya hüzünlğ şekilde indirilirsin...
     badideasensei2
     Ayn öyle biraz ilişkilerden ilerleyecek olursak; Bir arkadaşımın dediğine göre: "Aşk tahterevalli gibidir, kimin sevgisi ağır basarsa öbür tarafın g'tü kalkar."
      eski_bi_tanidik
      Fazla değer vermek pişmanlıktir
       _gizem_
       vazgeçemediğim biriydi biricik babaannem... nur içinde yat babaanne
        pinkypie
        Daha başlığı okurken terk ediliyorsunuz.
         plastickardashian
         karşınızdaki tarafından ne kadar kolay vazgeçilebilir olduğunuzun yüzünüze vurulmasıyla sonuçlanır."bir insana vazgeçilmez olduğunu hissettirirseniz, ilk vazgeçeceği insan siz olursunuz." toksik ilişkiye merhaba!
          muneccimbiri
          basit ve kişiliksiz bir insana değer verdikçe seni ezer. çünkü, kendini vazgeçilmez sanır. kişilikli bir insan ise, değer gördükçe seni yüceltir. çünkü, seninle değerli olduğunu bilir.o sebeptendir ki bu arada ki ayrımı çok iyi kavramak adamını da buna göre seçmek gerekir
           baldbritney
           ingilizlerin deyimiyle taking for granted eylemine zemin hazırlamış olursunuz. yani sizi çantada keklik olarak görmelerine izin verirsiniz. yapmayın, etmeyin evladım. hayatta alma verme dengesi diye bir gerçeklik vardır, lütfen bu kurama uygun hareket ediniz.
            absurdizm
            gereğinden fazla hissetmeyin yoksa vazgeçmeniz için elinden geleni yaparlar
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.