Bir İnsana Fiziksel Şiddet Uygulamanın Benim İçin İmkansız Olması
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   cokbilmisdegilcokbilen
   Sürekli haberleri okuyoruz. O ona saldırıyor alacak verecek meselesinden birbirlerine palayla dalıyorlar filan. Benim için imkansız bir şey bu. Hiç kavga etmedim. Aşırı derecede çıldrıdığım 1-2 bir şey oldu. Hatta bana saldıran da oldu. Ona rağmen bana çok uzak geliyor birine vurabilmek.
    benita
    İletişim kurmak varken fiziki şiddete başvuran insan değildir bana göre zaten
     palmiye
     Meşru müdafaa konusunda yapmisligim vardır. Mecbur. Kavganin ortasinda kaliyorsun kendini koruyup ayırmak zorundasın. Hatta bir kere sarhoslardan az kalsın dayak yicektim.😁 Onun haricinde asla yapmam. Sadece kendimi ilgilendiren özel meselelerde asla.
      lugre
      Şidden hoş bir şey değil. Özellikle çocuklara, kadınlara, hayvanlara, doğaya gibi gibi. Yapmayın arkadaşlar gözünüzün yağında yumurta kırayım kavga etmeyin.
       me_out_bye
       Bu insan olduğunun göstergesidir aferim. Bizde benzer 😊. Pala ile dalan yaratıklarda sorun var biz normal olanıyız.
        who_am_i
        Ben her türlü şiddete karşıyım
         tsukyomi
         Küçüklüğümden beri babamın ağır eğitimine maruz kaldım, bu eğitimin içinde kendini koruma yöntemleri de vardı. Asla işi dövüşe vardırmam, benim işim black ops. Ama lisedeyken zorla bir kavgaya karıştırıldım, dedim göster maharetini Tsu, sal içindeki Karate Kid'i. Karşı taraftaki eleman biber gazı taşıyormuş aw uzak mesafecisi, aldılar kafamı aşağı, tüm biber gazı bana. Ben bu kadar gazı Gezi'de yemedim. Daha da kafama silah dayasalar karışmam kavgaya, kepaze oldum. Sonra dost olduk o kızla, bükemediğim bileğe saygı duyarım. Psikolojik çalışın arkadaşlar, fiziksel acı geçer ama psikoloji bir daha iflah olmaz.
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.