Bir İnsan Neden Sigara İçer?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   wisletful
   Kararsızım...
    utumasasiilekayanadam
    Sigara'nın verdiği mutluluğu veremeyen insanlar var
     kuyinist
     Simdiki nesil havali oldugunu dusundugu icin iciyor.
      aynenbileader
      Anne babanı trafik kazasında kaybet kız arkadaşın seni aldatsın iş bulma konusunda sıkıntı çek, okul hayatin lisede bitsin bütün bunlara rağmen yaşa sonra da neden sigara iciyorsun diye bir soruya cevap ver. Herkese bu kadar nazik cevaplar vermiyor ya da durumu açıklamıyorum. O yüzde yaktım bi tane daha!!!!
       hesapsilindi00
       Mutlu insan sigara içmez, sıkıntısı olan sigara içer
        metin-akalp
        -Sigara keyif verir. Bu yüzden içilir. Ana neden budur. Aksi taktirde insanlık sigaraya hiç başlamazdı. -Sigaranın sık içilmesinin nedeni sürekli içen kimselerde psikolojik bir alışkanlığa neden olmasıdır. Sigara bağımlısı olmuş birinin vücudundaki nikotin ihtiyacını birkaç sigarayla giderebilmesine rağmen her gün paket paket sigara içilmesinin nedeni bu. - Sigarayı bırakmanın zor olmasının nedeni dumanındaki nikotin gibi bağımlılık yapan kimyasallardır. Bunlar ancak sigarayı anımsatacak seviyede olabilir. İleri seviyelerde vucut yoksunluğa tepki verebilir ancak asla uyuşturucu yoksunluğu kadar şiddetli olamaz. Yoksunluk belirtileri çoğu zaman psikolojik olabilir.
         tahoe_og
         Meraktan ve dertlerine deva olacağını sandığı için başlar ve nikotin bağımlısı olduğu için devam eder.Eroinmanlık neyse nikotinmanlık odur.6 saat sigara içmesem elim ayağım titriyor.
          arda1011
          guzel olan hersey ya gunah ya zararli, nasil anlatayim ki aldigim zevki. tabii ki rahatsiz olanin yaninda icmiyorum , onlar da benim yanimda iskembe icip kokorec yemiyorlar:)
           kiriktebesir
           Bizi öldüren onca şeyin içinde, insanların dikkatini çeken ilk şey sigara içmemiz. Onca kötülüğün, bencilliğin, riyakarlığın, anlayışsızlığın, zalimliğin, yokluğun, sefaletin içinde öldürücü tek sebep bu mudur? Kalpleri kirlenmiş, ruhları kirlenmiş, niyetleri kokuşmuş milyonlarca insan yaşıyor evrende. Hergün yüzyüze bakıyor, teğet geçiyor, birebir maruz kalıyor veya farkında olmadan omzumuz dokunuyor yaşamın içinden geçerken... Sigara içen insan kendine zarar veriyordur...
            sbstnbjk
            Meraktan başlanır, sonrasında nikotin bağımlılığından dolayı içilir.
             moronikori
             Yemek üstü sindirmek için, aç karna baş dönsün diye, çayla güzel gittiği için, slov müzikle birlikte tribe girmek için...
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.