Bir İnsan Neden 45 Yaşında Instagram Açar?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dipsiz
   Kendisi liseden hocam olur. Takip atınca gördüm. Bütün öğrenci ve öğretmen arkadaşlarına takip atıyor, durduramıyoruz. 15 günde 300 takipçisi olmuş. Anlamadığım, Facebook bile kullanmayan adam 45 yaşında instagram açıyor ve ergenler gibi paylaşımlar yapıyor hep kendi selfilerini paylaşıyor, 20'lik delikanlı gibi kendini sergiliyor bu da komik görünüyor. Kötü niyetli (abaza) biri hiç değil ama sosyal medyayla işi olmazdı. Şaşırdık. Sizler ne dio'sunuz?
    wednesday-addams
    Canı istemiştir ve kendini başkalarına hesap vermek zorunda hissetmiyordur falan filan...
     alireis
     sanane bundan sosyal medyanin yasi olamaz
      tarantor
      48 yaşında biri olarak bu başlığı okumak ... Ühü
       equanimity
       ajdır o aj..
        tangomuzeyyen
        Şimdi şöyle ki senin söylediklerinde de bir tutarsızlık var. Bir yandan benim sosyal medyada yaşla ilgili bir sorunum yok , o tükürdüğünü yalıyor diyorsun , diğer yandan da sürekli 45 yaşına vurgu yapıyorsun. Öncelikle belirtmek isterim ki sende ageism var. Tüm yazdıklarını toparlarsak kuşkusuz bu sonuca varıyoruz. Bunu aşman gerek. Bu dünya ve sosyal medya sadece gençlere hizmet eden merciler değil. İnsanların içindeki gençlik 35'ten sonra ölüyor mu sanıyorsun? 40 45 yaşından sonra insanlar bitkisel hayatta mı yaşıyor diye düşünüyorsun ? Insanların düşünceleri değişiyor belki , 15-16 yaşında yaptığı hatalardan ders çıkarıyor sadece. Ve unutma ki zaman hızla akıp geçiyor. Şu soruyu kendine sorman lazım. Ben 45 yaşıma geldiğimde neler yapacağım ? Bu arada öğretmenin de önyargılı davranıp instagram için asla demiş. Ama daha sonra bir deneyip memnun kalmış. Belki de öğrencileri ile aynı frekansta olup onları tanımak adına bu işe girişmiştir ki bu da onun aslında büründüğü durumdan daha hümanist birisi olduğunu gösterir. Belki de çok şanslısınızdır. Bizim zamanımızda sosyal medyayı bırak internet bile vink vink öterek bağlanırdı. Instagram da aslında bizler için yeni sayılabilecek bir olgu olduğu için çoğu insan evet 45 den sonra hesap açtı ve çok da hoşlarına gitti. Çünkü bunun +18 den sonra girilemeyecek bir hesap olduğunu kimse bize söylemedi. Şu karantina döneminden hepimizin daha hoşgörülü, saygılı, sevgi dolu, anlayışlı insanlar olarak çıkmamızı bekliyorum. Umarım senin de geleceğin kimsenin seni yaşından dolayı yargılamayacağı 45 yaşına geldiğinde içindeki gencin enerjisinin asla tükenmeyeceği bir gelecekte olur. Sevgiler 🤗
         lutfen-ama
         Çünkü neden olmasın
          hinata
          Açsa dert açmasa ayrı dert. Z kuşağına da bi şey beğendiremiyoruz. İkinci bahar için müthiş bir yaş. Kendisi de anı biriktiriyordur. Bi tek ergenler önünde 100 yıl daha var zannedip anı biriktirmiyordur herhalde.
           lulle
           Bence buraya yazdıklarını git hocaya söyle
            tiroyitbezi
            Eşinden ayrılmıştır
             wb-
             Neden açmasın?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.