Bir İnsan İlişkide Neden Sevgisini Göstermez?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   the-riven
   Ya anlamadığım muhabbet daha yeni çıkıyoruz sevgiliyiz de cıvıl cıvıl olmamız gerekirken ilk başlarda güzelce konuşan kızın ağzından güzel bir cümle çıkmıyor ben iltifat edince bazen konuyu değiştiriyor soruyorum utanıyorum diyor zaten gün içinde baya az mesajlaşıyoruz telefona doğru dürüst bakmıyor. Soruyorum sana çok farklı hissediyorum seni çok seviyorum diyor ama ben gram hissedemiyorum. Bir insan ilişkide niye sevgisini göstermez, niye karşısındakini değersiz hissettirir? Belki karakteri öyledir diye düşünmek istiyorum ama kız bildiğin odun gibi davranıyor bide erkek olan benim.
    tsukyomi
    Daha önceki ilişkisinde gösterdiği sevgisi ters tepmiştir, mizaç olarak sevgisini gösteremiyor olabilir, belki de gerçekten utanıyordur zira coğrafya malum. Ya da gerçekten sevmiyor da olabilir. Sebep çok, hareketlerine bakıp yorumlamak sana kalmış.
     rafadanlop
     Bazı insanlar yapısı gereği sevgisini gösteremiyor ne yazık ki. Bu benim de çok hoşuma gitmiyor ama çok ilgi bekleyen,duygularını ön planda yaşayan insanlarla bu tarz insanlar yapamıyor.
      kalpci
      1) Bi bk yemiş olabilir misin süreçte (dürüst ol ciğerimizi ye) 2) İstepne olabilirsin
       kalpci
       Mal insanlar sevgisini göstermez: NEDENİ: Mallık nedeni ile insan ilişkisini kuramaz, IQ sorunu vardır ÇÖZÜMÜ: Kitap okumasını kendini geliştirmesini desteklemek, tembellik ediyorsa kapıyı göstermek Utangaç, kapalı kominde büyümüş insanlar sevgisini göstermez: NEDENİ: Ayıptır der, çekinir, normal insan ilişkilerinde de tutuktur kelimeleri seçemez, güzel insanlardır bunlar ÇÖZÜMÜ: G*t beyinli insanlarla karışır, ama belirgin fark sevdiğini gözlerinden anlarsın. Bunlara açılması için şefkatli davranmak gerekir G*t beyinli insanlar sevgisini göstermez: NEDENİ: Bunlar yav*ak oç larıdır, çıkar için ilişki kurarlar ÇÖZÜMÜ: Kadınsa hamını, erkekse parasını bir güzel kullanıp bir paçavra gibi atmak
        leb
        ayrılacaksınız demek ki
         beril_sudee
         Daha önce yaşadığı ilişkilerden gördüklerinden dolayı yara almıştır yine aynısı olmasın diye kendince önlem alıyor
          gossipdio
          Sevmediği için :) ben böyle düşünüyorum yani seven insan her türlü gösterir sevgisini
           samyeli90
           Çünkü ben seviyorum biliyor niye göstereyim diye düşünüyor Ben şahsen göstersin söylesin isterim yani bu duvarda beni seviyor olabilir bilemem söylemen göstermen lazım
            yagmurals
            kadınlar genelde erkeklerin şımarmasından korkar. çok saçma bence.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.