Bir İlişkide Erkek İle Kadın Arasındaki Yaş Farkı En Az Kaç Olmalı?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   venussss
   Erkeğin en az 5 en fazla 10 yaş büyük olması gerekiyor. Malum geneli geç olgunlaşıyor. Dengeyi yakalayabilmek lazım. Tabii bazı istisnalar olabiliyor. Karakteri gereği olgun olanlar da var. Onlar bu konunun dışındalar.
    1cerenaltay
    Taktik maktik yok. Anlaşabiliyorsan tut kolundan götür.
     transylvania
     insanların anlaşmasının kesinlikle yaşla alakası yoktur.. Belli bir olgunluğa geldikten sonra iki bireyin anlaşması yaş ile bağlantısı olamaz.. Tamamen hayatlarında ilgilendikleri şeyler , düşündükleri geleceklerle alakalıdır ..
      ozlemiko_0
      Annem ve babam arasında 13 yaş var. Bu zamana kadar artı yönleri de oldu eksi yönleri de ama hala evli ve mutlu olduklarına göre yaş çokta önemli değil
       miss_depressive
       Kafalar uyuyorsa birbirimizi tamalayabiliyorsak yaşın bir anlamı yok gibi
        lusnika
        Ben erkeğin kadından büyük olmasından yanayım. Çoluk çocukla işimiz yok bize olgun aklı başında insan lazım. erkekler birazcık geç olgunlaşıyor bu nedenle erkek kadından büyük olmalı o da en fazla 10 olabilir.
         tarantor
         ilk eşim 8 yaş büyüktü, ikincisi 11 yaş küçük, 3. 8 yaş küçük ...
          salva_salvatore
          Aklen olgun olduktan sonra 18den büyük olmak şartı ile ister 20 yaş küçük ister 30 yaş büyük olsun sevgi olursa olur o iş
           sisibisoshi
           19 Kanka.. Neden mi 19..? 19 özel bir sayıdır da o yüzden. Detay verelim. Atatürk’ün nüfus kütük numarası 19’du. Nüfus cüzdanı numarası ise 19’un katı olan 993814 sayısıydı. Mustafa Kemal’in politikaya girişi 19 yaşında yine 19’un katı olan 1900 yılında gerçekleşti. Harp Okulu’nu 20. olarak bitirdi. Subaylardan birisi yabancı olduğu için mezun olan 19. Türk subayı oldu. 1881 yılı, Rumi takvime göre 1297’dir. Bu rakamların toplamı ise 19’dur. Albaylık rütbesini 19 Aralık 1915’te aldı. 19 Mart 1916’da tuğgeneral oldu. 9. Ordu Müfettişliği’ne atandıktan 19 gün sonra 19 Mayıs 1919’da Samsun’a ayak bastı. Atatürk, Samsun’da 19 gün kaldı. Samsun’a ayak bastığı Bandırma Gemisi’nde 19 kişi vardı. 1902’de Harp Okulu’ndan teğmen olarak mezun olan Atatürk’e, 19 yıl sonra 19 Eylül 1921’de son rütbesi verildi, mareşal oldu ve “gazi” unvanını aldı. Latife Hanım ile olan evliliği 19’un katı olan 912 gün sürdü. 4 Temmuz 1919’da Erzurum’a gitti. 19 gün sonra 23 Temmuz’da Erzurum Kongresi’ni topladı. 19 Nisan 1909’da Hareket Ordusu ile İstanbul’a girdi. Latife yengemiz ile de arasında 19 yaş farkı olsa süper olacaktı.
            omerciftci
            Yaş farkı benim için önemli olmasa da, erkekler genelde daha geç olgunlaşıyor ve aynı yaştaki kadın daha olgun olduğu için birtakım problemler yaşanabiliyor. Bence 5 yaş ideal olabilir.
             kedibey
             -5 +5 diye düşünüyorum. Tabi varsayımım 30lu yaşlarda yapılan bi evlilik için. yoksa 23 yaşında bi erkek 18 yaşında bi kızla evlenince (ya da cinsiyetler tam tersi) sorun olacağını düşünüyorum.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.