Bir İlişkide Cinsellik Olmak Zorunda mıdır?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sexen
   Bunu soran kişi erkekse çükü olmayabilir
    catherine-earnshaw
    Birçok ilişkiyi sadece cinsellik bir arada tutuyor ama bu sorulan sorunun şiddete varabilecek bir yanı var. Son ilişkisinde sekse zorlanmış biri olarak ilişkide cinselliği zorunlu kılıp öte yandan kadına orospu diyenlerin ruhen sağlam bir sıkıntısı var. Seks her şeydir, "e sen bakiresin ben seks isteyince nolucak" diyen dallamalar yüzünden bu soruya cevap vermek tehlikeli ama şunu söyleyebilirim ki cinsellik şart diyen erkekten bir bok olmaz, kadının ise iki kere düşünmesi gerekir bu uğurda başına gelebilecekleri.
     tsukyomi
     Zorunda değildir tabi ama ilişki epey renksiz, tekdüze ve ilişkiden ziyade arkadaşlık gibi olacaktır. Dürtüleri, istekleri olmadan nasıl yaşarlar artık bilemem.
      notuds
      cinsellik deyip detay vermeye bile gerek yok. seven sevdiğine dokunur. bu olay bu kadar. çekim hissetmiyorsanız asker arkadaşısınızdır. bak asker arkadaşını sikenler bile var yani.
       samyeli90
       Ufak ufak heyecanlar olabilir ama ilerisi benlik değil
        ya_bi_dur
        cinsellik olmasaydı,olmazdık😉
         selshine
         Tamamen kişilere bağlı olarak değişen bir durum olsa da kişisel olarak zaten birisiyle sevgiliysem cinsel anlamda da onu hoş buluyorumdur benim ilişkimde her iki tarafı da mutlu edecek şekilde ve düzeyde olmasını isterim
          bukafelos
          Postmodern çağda artık her fikir kişiye göre değişken olarak kabul edildiğinden dolayı, fikirleriniz şahsınız nezlinde doğru ve meşru olsa bile, şahsi fikrim şu yöndedir; Cinsel ilişkinin olmadığı birlikteliğe sıçayım. Teşekkür ederim. "bir de yazılarınızı yazarken arada bir virgül nokta falan koyun amk, hiç bir şey anlamıyorum"
           mukan_kagan
           Değildir, nakit akışında sıkıntı olmadıkça seks önemli değildir.
            sehinsahsnsbhh
            Sürdürmek istiyorsan olur.
             trueliving
             doğru kişiyle neden olmasın o kendini zaten o konuda o kadar güzel belli ediyor ki temiz sevmek terimi varya onu gerçekten yaşıyorsun bir kere gerçekten seven erkek seni saçma sapan bir duruma getirmez, düşürmek istemez öyle bir erkekle beraberse abazadır kaç orada, durma derim.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.