Bir Günlüğüne Tanrı Olsaydınız Ne Yapardınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   elifanastasia
   Lütfen bunu kişisel, inanç meselesi ile ilgili algılamayın. Sadece kavramsal bir düşünce deneyi. Kimseye saygısızlık etme niyetinde değilim. Ama ben bir günlüğüne Tanrı olsaydım her şeyi sonlandırmak için intihar ederdim sanırım.
    kanadadabiryusuf
    buraya yazıcak çok güzel bir şeyim var ama abartmak istemiyorum o yüzden herkesin olmak istediği meslekleri onlara verirdim
     amakafamiznasiguzel
     1) gelecekte nooluyo ne bitiyo 2020'yi atlatabiliyo muyuz nasıl ve ne zaman ölüyorum diye bakardım. 2) sevmediğim insanlara eziyet ederdim. 3) insanlığı upload ederdim ne bilim değişik özellikler yüklenebilir o anki ruh halime göre bunlar kesin olanlar. onun dışında sağlam eğlenirdim ama....
      cosmic.aura
      Aklıma Jim Carrey'nin Bruce Almighty (Aman Tanrım) filmini getirdi bu başlık. İzlemediyseniz Önyargılarınız yoksa tavsiye edilir kesinlikle. Tanrı kavramını çok güzel anlatmış ve biraz da eleştirmiş. Eğlenceli bir filmdir. Soruya gelecek olursak; Tanrı olsaydım eğer (1 günlük bile olsa), ahireti beklemez, önce şu tecavüzcüleri, canileri, yolsuzları.. hepsini bir yanıma alır işledikleri suçların cezasını verirdim. Sonra insanlara yaşadıkları en kötü anıları unutmaları (olur olmadık zamanda akla gelip can sıkmaması, uykusuz bırakmaması) için bir güncelleme ve daha fazla empati yeteneği gönderirdim.
       arda1011
       bunca yillik inanmazligin sonunda boyle birsey olunca gecirecegim saskinligi atlatir atlatmaz kendimi affederdim
        sucpesinde
        Ctrl a + delete
         rotasizkerim
         Türkiye'de vergileri kaldırırdım.Sırf Türk halkı mutlu olsun diye.
          benita
          Tüm gereksiz oksijen israfı insanları ortadan kaldırırdım
           dilarabarut
           Bu şanssızlıkla kesin ölmeyi başarırdım
            asosyalmedyaci
            Doğanın tabiatı dolayısı ile illaki kötülük, kötü şeyler olacaktır ama yine de o bir gün içerisinde Dünyaya ağırlık yapan bütün sığırlardan (yanlış anlaşılmasın değerli hayvanlardan bahsetmiyorum) kurtulurdum. Çürümüş zihniyetteki tüm dünyadan insanları paket eder mesaimi bitirirdim.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.