Bir Günlüğüne Devlet Başkanı Olsan Neler Yapardın?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   bigwinnerman
   24 saat içinde aldığın sadece " 3 " karar sonsuza dek uygulanacak. Sadece 3 , iyi düşün. ( Siyasi soru değil ) 1 - Tüm vergileri yarıya indirirdim. 2 - Tüm sahil şeritlerindeki özel mekanları kapatıp, binaları yıkıp full ağaç diker, yeşillendirirdim. 3 - Sağlık, güvenlik ve eğitim sistemini baştan aşağıya değiştirir ve en büyük bütçeyi bu üçlüye verirdim.
    tangomuzeyyen
    İlk olarak şimdiye kadar hiçbir şey yapmamış , sadece sözde icraat edenleri işten kovardım. Onların yerine pırıl pırıl zekada gençleri , kadınları , ötekileştirilmiş ve dışlanmış bireyleri bir günde işe alırdım. Asgari ücrete , emekli maaşlarına, yoksullara zam yapar mutlu ülke formülümü devreye sokardım. Çocuk tacizcilerini , kadınlara şiddet uygulayanları , gözü dönmüş katilleri ve bunun gibi affedilemez suçlar işleyenleri müebbet hapse sokardım. Bir de hazır elim değmişken rtük başına aşırı kültürlü , donanımlı kişileri getirir bir de bizi Eurovision'a sokar , sanatı desteklemek için ayrı ve ayrımsız bir fon kurar , daha çok opera , tiyatro , kültür merkezi gibi yerlerin açılması için talimat verirdim.
     utumasasiilekayanadam
     1- Çalardım 2- Çalardım 3- Çalardım
      t-rex
      1 günlük süreyi uzatırdım tabii ki :d
       tahoe_og
       Anlamadım bir şey mi dedin?
        mercannn
        •Birilerinin eğitime el atması gerek •Ve Yine birilerinin çocuk gelinlere el uzatması gerek •Cahil kalan toplumu kullanmak değilde onlara bilinç aşılamak gerek.
         lona
         Yasaları değiştirirdim Kadınlara,çocuklara ,hayvanlar için yasa çıkarırdım
          hesapsilindi00
          1) Meclisi fesh ederdim(Boş yere ülkenin sırtına yükler) 2) Adalet Sarayında görev yapan herkesi işten çıkarırdım ve yargılardım(Bunu dememe gerek yok ülkenin hali ortada, görüp anlayabilirsiniz) 3) Ülkeye yeni bir düzen ve sistem getirirdim(Tabi Avrupası, Abd'si karşı çıkardı ama yine de bunu başarırdım, Zira biz bağımsız bir ülkeyiz. Başkasının ne dediği pekte önemli değil) Şu üç şeyi ülkece başarabilirsek tüm sorunların düzeleceğine inanıyorum. Ülke de hiç toplumsal sorun kalmaz. Ekonomik olarak daha ileriye gideriz. Eğitimde çağ atlarız. Şu an gençlerin hâline bakın. Ne haldeler? Görebiliyor musunuz? Bu gençler kimin eseri? Yukarda sorumluları madde madde yazdım. Kendi açtığım bir başlıktan alıntı yapmak isterim; "Ayrıca şunu da belirtmek isterim ki bir milletin kaderi gençlerin elindedir. Bir toplumu anlamak istiyorsanız oranın gençlerini gözlemleyin. Gençler nitelikliyse bilin ki o toplum uygar bir toplumdur" Başlığa aşağıda ki linkten ulaşabilirsiniz
          https://dio.onedio.com/baslik/girisimcilik-hakkinda-ki-dusuncelerim-1001786
          https://dio.onedio.com/baslik/girisimcilik-hakkinda-ki-dusuncelerim-1001786
           hendrixjr
           1-İdamı geri getirirdim (her medeni toplum gibi) bunu gizli gizli değilde bknz. batı ülkeleri. açıktan yapardım. 2-Vergilere el atardım. 3- İsrail i ezeli düşman ilan ederek, dünyanın korona virüsünü temizlerdim
            carelesswhisper
            1) Ben 2) Dürüst 3) Olurdum
             saranazz
             valla ne yalan söyliyim uğraşamazdım direkt istifa
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.