Bir Gün Yönetici Olursan Yapacağın ve Yapmayacağın Şeyler
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   peripedia
   İyi yöneticilerin çalışanlar ve icra edilen iş için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Çalışanlarını tatile gönderen işverenlerle birlikte her haksızlığı çalışanına uygulamayı reva gören yöneticiler döneminde yaşıyoruz. Senin yönetici olman halinde yapacağın ya da yapmayacağın şeyler neler olur?
    gregory_
    İnsanlar üstüne düşeni iyi yaparsa yöneticilere gerek kalmaz, çok basit.
     cinayetvaraga
     Aile şirketimiz var ve onlarca çalışanımız var. Politika olarak hep dengeli davranıyoruz. İş yürüsün, para kazanılsın ve herkes mutlu olsun. Kazan-kazan ilişkisi. Daha bir personelimizden rapor kağıdı almadık. Hastalarsa git dinlen, işi varsa git hallet, mutsuzsa git bir hava al gel... Bunları yaparak kurum aidiyetini hat safhaya çıkardık. Arada suistimaller de oluyor tabi. O noktada da suistimaller artarsa hiç gözünün yaşına bakmadan çıkarıyoruz. Çünkü iddia ediyorum bizle çalışıp birisi mutlu olmuyorsa hiçbir yerde mutlu olamaz.
      okadin
      Bunlar zaten olması gereken şeyler ama çalışanımın ait hissetmesi için elimden gelen her şeyi yaparım çünkü çalıştığı yere ait hisseden çalışanın neler yapabileceğini kendimden biliyorum. Aksi bir durumda ise asla başarının yakalanamayacağını da biliyorum.
       zimbo
       yöneticilik kavramını bulunduğum örgütteki hafızalardan sileceğim.
        libidio
        motive olmaları için zaman zaman aktiviteler yapardım. yapmayacağım şey ise, kesinlikle haksızlık
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.