47
2.1.2021
Bir Gün Nasıl Geçiyor?
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   ceviz-agaci
   Yavrularım uyuma zamanınız gelmiş ama komşuya gitmiş yaramazliktan yorulmuş uyku bilmeyen ama birazdan koltukta uyuya kalacak bebeklerim.... Sizlere güzel şeyler olacak diyorum pastadan dansöz çıkacak limonata bedeva diyorum hepinize milli piyango çıkacak hahaha her mahallede bir milyoner olacak ay ayarlarım bozuldu hım... Bir gününüz nasıl geçiyor başlık açılmıştır da olsun amk bende acayim hep damarlarınıza dram enjekte etmeyecegim ya.. Ben adeta her gün orta halli prenses gibi uyanırım geceden komşuların tepismeleri beynimi şey etmiştir.. mutlaka kahvaltı ettikten sonra gırtlağım durmaz bir sabah kahvesi içer ce boş işler fen müdürü olarak günün her aynisi gibi sadece nefes almaya devam ederim... Neyse uzatmayım yazın işte söz şapkadan tavşanda cikacak
    kaaninteyzesi
    Bütün gün işyerinde kahve yudumladim.. bunun pijamalı versiyonunu da evde yaşıyorum. Yani hep kahve.
     nickimdebileolmaz
     Sabah kalkıyorum el yüz yıkama sonra bir mandalina yerim, bir kaç test çözüyorum sonra da iş kovalıyorum.
      busrawashere
      her gün aynı saatte kalktığım için kendim uyanıyorum yüzümü yıkamadan derse giriyorum balkona çıkıp hava aldıktan sonra saat ikide kahvaltı yapıyorum youtube'dan yoga yapmaya çalışıyorum, yapamıyorum sonra sinirleniyorum dio'ya giriyorum kitap okuyorum gece dört gibi uyuyorum alın bu bilgiyi n'aparsanız yapın
       ggggggg
       Hayatta kalmaya çalışarak
        _gizem_
        oturarak bilgisayar başında fln
         cinayetvaraga
         Şimdi cevizciğim ben gece 2 de kalkar işe giderim her gün. izin yok çünkü iş benim. sonra sabah 7 ila 11 arası dönerim, yoğunluğa göre. İş yoğunsa ofiste devam ederim. Zaten gece ben satışımı yaparım, sabaha tüm paralar ve evrakları hanıma teslim ederim artık top onda olur. Çünkü aile şirketi malum. herkes bir tarafında. Ben uyurum sabah. öğlen kalkarım evde misler gibi. kimse yok. balıklarımla vakit geçirip, bir şeyler yiyip çıkarım ofise, ordan eşimi alırım, sonra okuldan çocuğu alırım gelirim eve. yemekti, oyundu, çocuktu, sevişmeydi filan. gece 12 gibi yatarım tekrar 2 de kalkarım. Ama yazın da böyle herkes köpek gibi çalışırken ben taşak kebabı yaparım. 4 ay!
          imailahorsilahsu
          Sabah 7:30da oğlumun karnını doyuruyorum, sonra tekrar sıcak yatağıma uyumaya... Sonraaa Uyanıyorum işte el yüz yıkama, yarım lt kadar su içerim ve ardından granül kahve. Kahvaltı alışkanlığım pek yoktur ama düzene oturtucam. Ayak üstü atıştırmaca, tırtıklama falan sonra daa Tütsü yakıp kitap okurum az buçuk sonra dioya girerim. Bi şeyler karalarım estiyse sağdan soldan. Bağıra çağıra bet sesimle şarkı söylerim,sonra mükemmel olduğunu falan iddia ederim. Dumbell egzersizi yapıyorum alt karın egzersizi falan tabiyki zirvede bırakıyorum. Öyle işte bazen de yataktan hiç çıkmıyorum.
           ladydisko
           bazen alarmdan önce uyanıp hazırlanıyorum canım isterse kahvalti yapıp işe gidiyorum sonra gelip yemek yapıyorum aşırı yorgun olmadığım sürece yemek hazırlamayı mutfakta vakit geçirmeyi severim yemek faslından sonra film izliyorum ya da kitap okuyorum telefonada bakabilirim kedilerlede uğraşabilirim bu etkenler beyfendinin etkileri ve keyfim açısından değişiklik gösteriyor sonra uyumak yeni gün
            asit
            ah bir avuç eroincim ah.. gözlerimi açıp biraz telefon kurcaladıktan sonra, pcyi açıp tekrardan programıma bakıyorum.Sonra kahvaltı, sonra iki bardak daha cay ve bir sigara derken ders saatim geliyor. Şortu çıkarmadan üstüme bir gömlek giyip geçiyorum pcnin karşısına. Dersler başlıyor bitiyor derken gün de bitiyor zaten
             vurz
             Uyandigimda bir sure yataktan cikmam muzik dinlerim bi ayilma seramonisi filan sonra hemen kahve sigara bi keyifler keyifler. Sonra kahvalti yapar ise giderim. Döndüğumde ya kitap okurum ya film izlerim ya resim yaparim uyumadan once de mutlaka balkona cikar gokyuzune bakarim bildigim yildizlari , takım yildizlarini hava uygunsa gozuken gezegenleri yine teyit eder gider uyurum.
              tachycardia
              Her gün bu sefer derse gireceğim diye uyanıp lab. ve biyoloji dersi dışında hiçbir derse girmiyorum. Tekrarlarını da izlemiyorum çünkü çok yavaş akıyor ve izlerken ruhum çekiliyor gibi hissediyorum. Slaytı açıp kendim çalışıyorum. Sonra kahvaltı yapıyorum, bazen halim olursa ekstra olarak krep, patates kızartması vs yapıyorum. Sonra arada kitap okuyorum. Akşamüstü çayı içiyorum. Mutlaka en az bir bölüm Avrupa Yakası izliyorum. Bahçeye çıkıyorum bazen çay, kahve içiyorum. Mutlaka dioya giriyorum. Akşam yemek, çay sonra kapanış.
               damarcibasi
               Dünyanın kendi ekseni etrafında 24 saatlik bir tam tur artacak şekilde dönmesi süretiyle bir gün geçmektedir. Onyıllar içerisinde 24 saate bir saniye daha eklenmesi gerekeceği düşünülüyor. O zaman sıkıntı işte saatler hep ileri saracak hep ayar lazım olacak pfffs.
                dr.rock
                İş, sosyal medya, müzik, dizi/filim, aşk/sevgi
                 benita
                 Sabah 5:30 uyanış, 8:00’de işbaşı, 17:30 paydos, 19:00 eve varış, yemek, kapanış
                  eski_bi_tanidik
                  Uyanıyorum. Geç uyanıyorum. Yatagimi topluyorum. Sonra kahvaltı hazırlıyoruz ve yiyoruz. Sonra evde öylee vakit geçiriyorum kalmak istersem. Sonra akşam yemeği fln.
                  /
                  0

                  Tarihe Göre

                  İçerik bulunamadı.