Bir GSM Operatöründe Bayi Çalışanıyım, Sorularınızı Yanıtlıyorum
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   yesilbisi-dio
   Bir GSM operatöründe bayi çalışanıyım. Sorularınızı rahatça sorabilirsiniz :)
    cinayetvaraga
    Sahtekarlara para kazandırmak hiç zorunuza gitmiyor mu? Tanıdığım hiçbir telefoncu, gsm ci karakter sahibi değildi çünkü. Hep yalan hep dolan. Buna alet olmak, yeri geldiğinde mazlum insanlara geçirmek rahatsız etmiyor mu?
     apollonia-corleone
     İnsanlar suratınıza kapatınca üzülüyor musunuz?Bazen çok aradıklarında açıp kapatıyorum sonra içim parçalanıyor karşıdaki insan üzüldü mü diye.
      ozymandiase
      Müşteri hizmetleri ciddi manada ne işe yarıyor ben artık bu sorunun cevabını çok merak ediyorum çünkü. Asla ve asla herhangi bir işi halletmiyorlar. Hiçbir konuda yardımcı olmuyorlar. Hayır sadece kayıt oluşturmak için mi varlar?
       wb-
       Nenemin telefonuna saçma sapan reklam üyeliği yapan sen misin 😂
        burakb_
        Daha dün kazıklamaya çalıştı birisi indiriminiz bitmiş tarifede diye. Bunlar da direkt mesela operatörden değil de anladığım kadarıyla işte bayiliklerden arıyorlar çoğunlukla. İndirim diye bir şey yoktu tarifede zaten taahhüt falan imzalamadım. Ortalama şu kadar para veriyorsunuz diyor yüksek gösteriyor bana ödediklerimi ona uygun tarife var diyor hem interneti daha az hem daha pahalı. Az olan interneti de daha çok göstermeye çalışıyor. Neler neler. Bin takla attılar tarifemi değiştirmek için değiştirmeyeceğim lan. Bir de telefonuna anlık bildirim şeklinde tarife önerileri yolluyorlar tamama basarsan kapatmak için o da sıkıntılı. Dünkü numara bugün 2 kere daha arıyor bir de beni hala. Sorum yok bu arada içimi dökmeye geldim her türlü numaralarınızı bildiğim için :D
         paarantez
         Sen bilirsin bu müşteri hizmetlerine ulaşmak neden bu kadar zor? Deveye hendek atlatıyoruz resmen
          redblack
          Bir yıl taahhut verip x gsmi kullanmay basladim, istegim cok basitti interneti ve konusma suresi bol olsun bu kadar. Yaninda şunu da veriyoruz dediler, istemedim, ama hediyemiz dediler, kullanmayacagim istemiyorum dedim. Bu taahhutname ornegi de bayii tarafindan elden veya mail yoluyla bana verilmedi. Neyse bu son 5 kusurluk istanbul depreminde 2.5 gün hattimi kullanamadim, taahhutumun dolmasina henuz vardi, musteri hizmetlerini arayip taahhattu bozdurdugumda odeyecegim meblayi ogrendim 500 kusur lira dediler bunu kabul edip numarami tasidim. Numara tasindiktan sonra bana hediye adi altinda verilen hizmet icin de 800 kusur liralik bir cayma bedeli cikardilar ek olarak. Bu nasil olur?
           belizzimaaa
           Nasıl bu kadar sabırlı olabiliyorsunuz?
            dipsiz
            Beni seviyor musun 🙄🧐😌🙃💜💜
             acabaolurmu
             telefon numaralarımızı kaça satıyorsunuz dolandırıcılara falan? hakkını alıyor musunuz bari?
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.