Bir Evli ile Bir Bekar Arasındaki -Evli Olma Hali Dışında- En Belirgin Fark
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   detokssuyu
   Düzenli besleniyor olmasıdır. Her ne kadar dikkat ederse etsin bir bekarın düzenli beslenebileceği azami süre bir haftadır diye düşünmekteyim. Bir de evde sigara içemiyor olmak en bariz fark. Evli birinin evinde ömrüne taksit yaptırdığı perdelerinin sağlığını da düşünerek sigara içmiyor olması gerçeği var arkadaşlar. Bunun dışında evliler sanki daha mutlu ha ne dersiniz? Elbette mutsuz evliliklerde var ama ben öyle gözlemledim. Evli olmanın getirdiği bir mutluluk hali çöküyor sanki üzerlerine bir başarı da olabilir bu. E malum bu zamanlarda evlenebiliyor olmak hem fiziksel olarak bir ev sahibi olmak hem bir ton masrafın altından sağ çıkabilmek başarı mıdır? Başarıdır bana göre.
    climax
    sana bir haberim var, bu sayabildiklerini bekarlar da yapabiliyo :(
     moon_night
     Yani Bilemiyorum altan Yok gibi Ay bilmiyorum
      peripedia
      Kilo almaları. Çevremde evlenen kim varsa deli gibi kilo aldı. Onun dışında evlendiğimde bir güncelleme yaparım çok isterseniz.
       mrlawyerkk
       Daha çok para harcamasıdır. Aksini iddia eden büyük yanlış içerisindedir. Evli çiftler (bütçelerine göre) deli gibi para harcarlar.
        kitaptakikurt
        valla bekarken ailenle yaşıyor olduğunda gayet dengeli ve sağlıklı besleniyorsun.evlenicem de bana böyle yemek yapabilen biri çıkacak da peehh ölme eşeğim yaz gelsin derim sadece
        /
        0

        Tarihe Göre

        İçerik bulunamadı.