Bir Esnaf Daha: İzmir'de Kahvehane İşletmecisi Ekonomik Nedenlerden İntihar Etti
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   dio-gundem
   İzmir'de geçtiğimiz Mart ayında biriken borçlarını ödeyemediği için intihar eden 59 yaşındaki kahveci esnafı Nuri Çengeloğlu'nun ardından bir acı haber daha geldi. Buca'da kahvehane işletmecisi Erdal Şenözpak (50) ekonomik sıkıntılar nedeniyle bunalıma girip bugün öğlen saatlerinde işyerinde canına kıydı. , İzmir'in Buca ilçesine bağlı Hürriyet Mahallesi'nde uzun yıllardır kahvehane işletmecisi olan Erdal Şenözpak (50) ekonomik sıkıntıları nedeniyle bunalıma girip intihar etti. Pandemiyle birlikte iş yapamayan ve borçları olduğu öğrenilen Şenözpak, bugün öğlen saatlerinde iş yerinde canına kıydı. Olay yerinde hayatını kaybeden Şenözpak'ın cansız bedeni savcılık incelemesinin ardından İzmir Adli Tıp Kurumu Morgu'na gönderildi.
   https://onedio.com/haber/bir-esnaf-daha-izmir-de-kahvehane-isletmecisi-ekonomik-nedenlerden-intihar-etti-979880
   Detaylar:
    luna__
    çok tanıdık geldi...
     gizemino
     her gün esnafların birer birer tükenişini izliyoruz, çok üzücü :(
      amira
      1 mayis gunu isciye intihar etdiren asagilik sistem. bir gun ampulu munasip bir yerinize sokup gideceksiniz halki somuren orospu cocuklari.(valla agzimi bozmayacaktim fakat yazdigim anda telefonum sondu daha da sinirlendim)
       kafatamircisi
       kötü günler geride kaldı, artık daha kötü günler bizi bekliyor
        gavrilovich
        Tasarlanmış cinayet olduğunu düşünüyorum neden 1 mayısta. Ama bunu yapmak için için para almış ailesinin geleceğini kurtarmış ta olabilir. Bir insan bu noktaya gelmemeli. Devletçikler değişse bile demet akalın gibi herkese üstten bakan insanlar hep olacak fakir yine fakir kalacak.
         arasserin
         Ülke yavaş yavaş bir mezarlığa dönüşüyor...
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.