Bir Erkek Bir Kadını Evine Sadece Seks İçin mi Davet Eder?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Merve Boluğur Hanımefendi öyle söylemiş. "Eve çağıran erkeğin amacı kesinlikle cinselliktir. İlk günden oturup film mi izleyeceğiz?" demiş. Şimdi kendisini bolca saçmaladığı Youtube videolarından sonra dikkate almıyoruz diyebilirsiniz. Haklısınız. Şahsen ben Merve Hanım'ın psikolojisinin bozuk olduğunu da düşünüyorum ancak burada sosyolojik ve psikolojik bir olay var. Konunun muhatapları bizleriz aslında. Erkek arkadaşı tarafından eve davet edilen kadınlar ve evine kadın arkadaşını davet eden erkekler. Bir kadın ya da bir erkek ilişkisinde cinselliği amaç edinmiş olabilir. Buraları artık aştığımızı düşünüyorum. Peki bir erkeğin bir kadını evine davet ediyor olması sadece seks için midir? Bence hayır. Bir klişe olmuş olsa bile iki insan sinema salonunu tercih etmek yerine evde film izleyebilir. Birlikte yemek yapabilir ya da sadece sohbet edebilir. Taraflardan biri seks isteyebilir, diğeri ister ya da istemez buna göre bir karara varılır. Pandemi de var malum insanlar sokaklarda gezip dolaşmak ya da paket servislerini mekanların önünde sefil sefil ellerinde yemek yerine birbirlerinin evlerinde buluşup vakit geçirebilir. İşin içerisinde ille de seks olacak diye bir kaide mi var? Yanlış mı düşünüyorum sevgili beyler? Siz söyleyin. Size diyor Merve Hanım.
    pillowtalk
    Aksini kanıtlayanı göremedim henüz. Doğru olan bir durum. Yani evet seks için davet eder.
     mrlawyerkk
     Doğru söylemiş. Ben bir erkek olarak yeni tanıştığım bir kadın arkadaşımı evime davet etmeye çekinirim. Bakın yeni tanıştığım diyorum ve ilk günlerden bahsediyoruz. Amaç ne olursa olsun kimse rahat edemez. İlişkinin başlarında her iki kişinin de kendini iyi hissedeceği yerler tercih edilmeli buluşmak için ev gibi taraflardan birinin konfor alanı değil.
      cicikus666bicak
      sadece seks icin davet etmez ama mutlaka sonunda onu umar.
       cokbilmisdegilcokbilen
       Bu kadın Murat Dalkılıç'tan sonra hiçbir şekilde toparlanamadı ya. Yok yani olmuyor.
        palmiye
        Var öyle erkekler ne yazık ki tanıdım da....
         bisosyolog
         Hayır. Herkes eğer aseksüel değilse hoşlandığı kişiyle cinsel bir şeyler paylaşmak ister. Bunun ne zaman olacağına çift karar verir. İsterlerse ilk geceden olur isterlerse bir yıl sonra? Bir adamın hoşlandığı kişinin evine gittiğinde bir şeyler yaşamayı arzulaması suç mu onu anlamadım? Şu "basitlik" algıları değişsin artık.
          imailahorsilahh
          "ilk günden oturup film izlemeyi" değil de sex yapmayı normal gören ve insanların da öyle düşündüğünü öngören bir beyin. O beynin kıvrımlarına.......
           gregory_
           Buna yanit vermek en az Merve hanim kadar saçmalamak olur, ne nereye varir kim bilir.
            peripedia
            Büyük olasılıkla öyledir ama ya. Her erkek böyle değildir tabii ki ama böyle bir gerçek var kabul edelim ya da etmeyelim. O yüzden ne yapıyoruz. Bizi evine sadece seks için davet etme potansiyeli olan insanlardan uzak duruyoruz.
             mrsnl33
             Kadının aklı sürekli oraya çalıştığı için herkesi kendi gibi sanıyor iste
              bright-wizard
              Erkek kadını evine normal bir şekilde davet etse bile kadın her şeye hazırlıklı olması gerekir bence.
               mandrake85
               Doğru. Ben onun için çağırıyorum. Geldiği zamanda tamamdır diyorum bu yollu. Şimdi kızlar diyecek hayır sadece onun için çağırılmaz ama ne yazıkki öyle. Yer içer film izler 2 sohbet sonra işimi görür güle güle.
                catherine-earnshaw
                Bazı varoş, uçkurunun kölesi olmuş erkekler için bu söylem doğru maalesef ama kendine emek vermiş, karakteri oturmuş birinin tek derdinin seks olduğunu pek sanmam. Hedonist değilse tabii ki.
                 strangestar
                 Cinsiyet ayrımı ile suçlarlar ama böyle bir iftira atılmaz. Evt güvensiz devirdeyiz ama bütün erkekleri böyle suçlamak yanlış bir hareket
                  leprechaun
                  Evime davet ettiğim ve misafir ettiğim 200'ü geçkin kadın arkadaşımın sadece 3ü ile cinsel münasebetim oldu. Arkadaşlıklar biraz daha önemli. Ama merve hanımefendinin bakış açısı da günümüz Türkiye gençleri için gayet haklı bir durum. Ben şahsen kendimden başka bir erkeğin bir kadını " otostopçunun galaksi rehberi" kitabının alt metnini analiz edip tartışıp sohbet etmek için çağıracağını zannetmiyorum.
                   kitibiyoz
                   Sadece sarılıp uyuyacağız söz veriyorum.
                    berat-albayrak-official
                    Bunu söyleyen kişi kim? Türkiye'nin en sikimsonik kanalına katılmayı kabul eden insansı mı?
                     detokssuyu
                     Abartmayın iyice sapık muamelesi yapıyorsunuz çocuklara. Böyle olduğunu düşünüyorsanız daveti reddedensiniz olur biter ama insanları zan altında bırakmayın.
                      tren
                      Eveeet, yine cinsel organıyla düşünen birinin hezeyanı...
                       maskoff
                       bir erkek beyanı olduğunu düşünmüştüm hayal kırıklığına uğradım. kadınlar gerçekten bizim hakkımızda böyle düşünüyor olabilirler mi? olabilirlermiş demek ki. bu acaba kimin suçu tam olarak.. konuyu saptırdım iyice gidiyorum.
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.