Bir Erkek Bir Kadını Evine Sadece Seks İçin mi Davet Eder?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   sedefartuny
   Merve Boluğur Hanımefendi öyle söylemiş. "Eve çağıran erkeğin amacı kesinlikle cinselliktir. İlk günden oturup film mi izleyeceğiz?" demiş. Şimdi kendisini bolca saçmaladığı Youtube videolarından sonra dikkate almıyoruz diyebilirsiniz. Haklısınız. Şahsen ben Merve Hanım'ın psikolojisinin bozuk olduğunu da düşünüyorum ancak burada sosyolojik ve psikolojik bir olay var. Konunun muhatapları bizleriz aslında. Erkek arkadaşı tarafından eve davet edilen kadınlar ve evine kadın arkadaşını davet eden erkekler. Bir kadın ya da bir erkek ilişkisinde cinselliği amaç edinmiş olabilir. Buraları artık aştığımızı düşünüyorum. Peki bir erkeğin bir kadını evine davet ediyor olması sadece seks için midir? Bence hayır. Bir klişe olmuş olsa bile iki insan sinema salonunu tercih etmek yerine evde film izleyebilir. Birlikte yemek yapabilir ya da sadece sohbet edebilir. Taraflardan biri seks isteyebilir, diğeri ister ya da istemez buna göre bir karara varılır. Pandemi de var malum insanlar sokaklarda gezip dolaşmak ya da paket servislerini mekanların önünde sefil sefil ellerinde yemek yerine birbirlerinin evlerinde buluşup vakit geçirebilir. İşin içerisinde ille de seks olacak diye bir kaide mi var? Yanlış mı düşünüyorum sevgili beyler? Siz söyleyin. Size diyor Merve Hanım.
    pillowtalk
    Aksini kanıtlayanı göremedim henüz. Doğru olan bir durum. Yani evet seks için davet eder.
     mrlawyerkk
     Doğru söylemiş. Ben bir erkek olarak yeni tanıştığım bir kadın arkadaşımı evime davet etmeye çekinirim. Bakın yeni tanıştığım diyorum ve ilk günlerden bahsediyoruz. Amaç ne olursa olsun kimse rahat edemez. İlişkinin başlarında her iki kişinin de kendini iyi hissedeceği yerler tercih edilmeli buluşmak için ev gibi taraflardan birinin konfor alanı değil.
      cicikus666bicak
      sadece seks icin davet etmez ama mutlaka sonunda onu umar.
       cokbilmisdegilcokbilen
       Bu kadın Murat Dalkılıç'tan sonra hiçbir şekilde toparlanamadı ya. Yok yani olmuyor.
        vsjvsjvsjv000
        Var öyle erkekler ne yazık ki tanıdım da....
         bisosyolog
         Hayır. Herkes eğer aseksüel değilse hoşlandığı kişiyle cinsel bir şeyler paylaşmak ister. Bunun ne zaman olacağına çift karar verir. İsterlerse ilk geceden olur isterlerse bir yıl sonra? Bir adamın hoşlandığı kişinin evine gittiğinde bir şeyler yaşamayı arzulaması suç mu onu anlamadım? Şu "basitlik" algıları değişsin artık.
          imailahorsilahh
          "ilk günden oturup film izlemeyi" değil de sex yapmayı normal gören ve insanların da öyle düşündüğünü öngören bir beyin. O beynin kıvrımlarına.......
           catherine-earnshaw
           Bazı varoş, uçkurunun kölesi olmuş erkekler için bu söylem doğru maalesef ama kendine emek vermiş, karakteri oturmuş birinin tek derdinin seks olduğunu pek sanmam. Hedonist değilse tabii ki.
            gregory_
            Buna yanit vermek en az Merve hanim kadar saçmalamak olur, ne nereye varir kim bilir.
             peripedia
             Büyük olasılıkla öyledir ama ya. Her erkek böyle değildir tabii ki ama böyle bir gerçek var kabul edelim ya da etmeyelim. O yüzden ne yapıyoruz. Bizi evine sadece seks için davet etme potansiyeli olan insanlardan uzak duruyoruz.
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.