80
25.8.2020
Bir Erkeğin Kalitesiz Olduğunu Gösteren İşaretler
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   raselika
   Erkeklerde böyle küçük nüanslar var yakaladığın zaman sonu asla değişmez. Mesela benim için bir mekanda çalışanlara davranış şekli çok önemlidir. Eğer bir mekanda çalışanlara saygısız davranıyorsa o saygısızlığı bir süre sonra size ve çevrenizdekilere göstermeye başlayacaktır. Hiç sekmez bu.
   0
    benita
    Kalitesizliğin cinsiyeti yoktur.
     mevsimlerdensnbahar61
     Ne istediğini bilmeyen insan zordur kişi kendini bilmeli
      palmiye
      Kadın yada erkek farketmez eğer ağzı bozuksa o kişiye karşı kalite düşünemem. Daha bir sürü var ama sadece bunu yazmak istedim.
       comandantee
       kendisinin hareketlerinin sorgulanmasına izin vermeyip sevdiği kişiyi darlayan,onu kısıtlayan, gereksiz bir şekilde sözünü dinletme çabası içine giren ve bununla ego tatmini yaşayan kişi kalitesizdir.Gerçi bunda kız erkek fark etmiyor ama ben bunu daha çok hemcinsim erkeklerde görüyorum
        sozdedegilgozde
        Kitap okumaması bir erkeğin kalitesiz olduğunun en önemli göstergesi.
         mervezngn
         Kişisel bakımına özen göstermemesi. Kadın-erkek fark etmez, ter kokusu bir metre öteden geliyorsa bu baya kalitesizliktir.
          monaiman
          Apaçi kılıklılar
           cansevim
           Altta içindekiler yüzünden döner kıvamına gelmiş cüzdan 2. Sırada dengede durmaya çalışan tablet boyutundaki telefon 3. Sırada kırmızı kutu marlboro En üstte bmw anahtarı
           0
            noobzac
            “Erkek olması” diyelim de müsterih olun.
             sinek_valesi
             Saygısızlık. Gereksiz cimrilik
              roxannee-
              Kendini diğer canlılardan üstün görüyorsa.
               eski_bi_tanidik
               Kız erkek farketmez çirkefse, çirkeflik yapıyorsa kalitesizdir
                orbitty
                Bu güne kadar gözlemlediğim kadarıyla partnerini başkalarıyla kıyaslaması, toplum içinde küçük düşürücü davranışlarda bulunması, partnerine göstermediği samimiyeti kız "arkadaşlarına" göstermesi. 18 yaşını geçti ise partnerini çevreden özellikle "kız arkadaşlarından" saklaması. Annesini, ablasını kız kardeşlerini köle olarak görmesi, ev işlerinden bihaber olması, evin içine sıçması ve milletin temizlemesini beklemesi. Aynı amaçlar ve duygular çercevesinde ilişki yaşayamıyor olması ( Örneğin bir kadın bir erkek ikisi de sadece sevişmek istiyordur ortada duygu yoktur tamam, ama kadın veya erkek herhangi biri bir şeyler hissediyorsa karşı tarafın derdi seks ise orada bir yanlışlık var demektir. Karşı tarafın duygularını bile bile yatamazsın çünkü bir taraf için ilerisi hayal kırıklığı olur.) Kendi emeği olmayan şeylerle var olmaya çalışması. (Ailesinin parası, şöhreti, torpili vb.) Torpille işlerini halletmesi derdim ama şimdi bir gerçek torpilciler var, malum partilerden bilmemne falan, ikinci gerçekten hak eden torpilciler var, vasıflılar ama malum torpilsiz bir yere girilmiyor, üçüncü torpili olmayan veya ar edip kullanmayan grup var, bunlar genelde en vasıflılarıdır yurt dışına falan giderler beyin göçü grubudur. Birinci gruptakiler aşırı kalitesizdir benim gözümde nerde ne iş yaptığının hiç bir önemi yoktur. (ben 3. gruptayım kendime en vasıflı diyemem ama.)
                 heygidigocadunya00
                 Erkek veya kadın ayrımı yapmadan söyleyim: Kalitesiz biri, konuşma üslubundan, davranışlarından, bulunduğu konumu, zenginliğini, malını mülkünü insanların gözüne sokmaya çalışıp hava atmaya çalışmasından, kendinden başka her kılığa giren kişidir.
                  pillowtalk
                  Şu saçma sapan bilek üstünde biten dandik pantolonlardan giymesin de gerisi hallolur.
                   punkgrenade
                   Siz kim oluyorsunuz da bizim kalitemizi ölçüyorsunuz acabaa
                    burakb_
                    Beraber olduğu kadınlar.
                     biradetinsan
                     Bara gittiğinden ötürü övünüyorsa yazık kafasına
                      _umut_
                      Kız erkek farketmeksizin süper egolu insanlar her yerinden kalite bile aksa bana göre kalitesizdir
                       sezen_kose
                       küfürlü konuşması
                       /
                       0

                       Tarihe Göre

                       İçerik bulunamadı.