Bir Erkeğin Gerçekten Sevdiğini Nasıl Anlarız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   raselika
   Herkese açık bu başlık. Yani erkeklerin sevebileceğine olan inancım artık yerlerde süründüğü için yarın biri çıkıp seni seviyorum dese hadi oradan derim yani. Biraz konuşalım da fikir sahibi olalım :D
    gregory_
    Rase seni seviyorum valla billa
     _zeynep_
     Özel hissettirir,ilgi gösterir,değer verdigin ve saygı duydugun şeyleri bilir,herkesten çok sana zaman ayırır :)
      mrsnl33
      Bu da garavelin dişisi.Birisi kadınlarla bozmuş kafayı,birisi erkeklerle.
       myheartofstereo
       Tanıdıkça , zaman geçirdikçe anlarım ben
        absurdizm
        erkekler sevmez
         kafatamircisi
         İlk günkü aşkla hala g*t*n*ze bakmaya devam ediyorsa sizi seviyordur😏
          mandrake85
          Sizi yatağa atmaya çalışmıyorsa
           40cmcetvelrevised
           Of sen yürü erkekler basit varlıklar. Niye sen düşünüyorsun o benden hoşlanıyor mu diye? Bırak erkek düşünsün. 40 cm out.
            sairsel
            İnsan ilişkilerinde en temel unsur saygıdır. Saygı beraberinde sevgiyi getirir. Öncelikle sana saygı duyuyor mu buna bakmalısın. Ayrıca tanıma dönemi ve zaman kavramı da önemlidir. Günümüzde iki gündür tanıdığı kişiye seni çok seviyorum aşığım diyenler var. Esas sevgi sözden çok icraata bakar. Seni düşünen ve emek veren bir insan seni gerçekten seviyordur. Selvi boylum al yazmalım filmini izlemeni öneririm. Ana karakter finalde sevgiyi sorguladığında gerçek sevginin verilen emek olduğunu söylüyor. Sevgi nedir? Sevgi emektir! Bu gerçekten boş bir argüman değildir.
             iam_koza
             Valla biz sevdiğimizi hemen belli ediyoruz da bazı kadınlar sevdiği halde sevmiyormuş gibi yapıyor. Bu sefer başka kıza yürüyünce de gerçekten sevmiyormuş muhabbetine vuruyor.
              catherine-earnshaw
              3-5 günde bir yazıyorsa "günün nasıldı" bla bla, etkilenmiştir senden muhakkak. Sevip sevmediğini anlamak içinse erkeği sınamak gerekir; öfkesini, zor durumlardaki tavrını. Seni destekliyor mu yoksa boş mu veriyor, içki içince şeytanlaşıp sana kötü davranmaya başlıyor mu? Sadece dinliyorsa hiç yorum yapmıyorsa pek umurunda değilsindir ya da ilginç bulmuyordur seni. "ay ne anlayışlı sadece dinliyo" diye düşünmek biz kadınlara özgü bir şey genelde. Cinsellikte bencilse, onca geçirdiğiniz vakitten sonra tek düşündüğü mesele sizinle yatmak ya da yatmamaksa o erkekten kaçın. Bunların dışında öküz gibi bakması yahut "hiç ama hiç" bakmaması, her ikisi de kesinlikle ilgilendiğini gösterir.
               burakb_
               Çok uzun konu... Bence kadınlar olarak önce kimin sevdiğini değil kimin sevmediğini anlamaya bakın. Çok daha pratik ve mantıklı olur sizin adınıza.
                ekinezgi
                sevmez anam babam sevmezzz
                 kisi
                 Dengeli biri ile birlikteyseniz dengeli bir şekilde belli eder zaten. Hem söyleyerek, hem sizin sorunlarınızda size destek olarak, sizin için fedakarlıklar yaparak vs. sevdiğini belli eder. Romantikliğin dibine vuran, aşırı hareketler yaparak sevgisini gösteren, sizin için abartı fedakarlıklar yapan ve/veya isteyen biri ise yavaştan uzaklaşın bence. İyisi show olan insanın kötü hali korku filmi gibi olur. Ailesi sıkıntılı insanlar değilse ailesine karşı olan davranışları da size nasıl davranacağının göstergesi olur. Aile kuracağınız birinin ailesine olan davranışları önemli bir bilgi kaynağı. Ama dediğim gibi yalnızca ailesi sıkıntılı değil ise gerçekçi fikirler edinebilirsiniz.
                  tsukyomi
                  En kötü zamanlarına bile katlanıyorsa, herkes gittiğinde yanında o varsa, kırmadan, incitmeden, her zaman destekliyorsa, derdini sırtlayıp mutluluğunu çoğaltıyorsa. Var olsun, hep olsun ❤️
                   gojo-sama
                   Sadece seni anlamak istiyorum Sarılıp uyumak, bi' de sikmek (bkz.günümüzilişkileri)
                    gramada
                    Ben anlarım
                     cesuryurek-
                     Sizin yanınızda kimseyle ilgilenmeyip gözlerini sizden alamıyorsa net seviyordur.
                      almila__
                      Sizsiz yapamıyorsa ara ara değil de gün içinde 2-3 kere arıyorsa, birlikte çok zaman geçiriyorsanız filan bunlar işaretler diyelim..
                      /
                      0

                      Tarihe Göre

                      İçerik bulunamadı.