Bir Erkeğe Adres Soran Güzel Kızın Asıl Amacı
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   garavel-usta
   2 hafta önce dükkanın önünde dururken çok güzel bir kız gelip gayet bilindik olan bir yerin adresini sordu (kadıköy boğa gibi.) İlk önce şaşırdım çünkü sorduğu yeri bilmemesinin imkanı yoktu. Neyse ben tarif ettim kız da bana gülümseyip "teşekkürler" dedi ve gitti. Geçen süre zarfında aynı kız 4 defa daha dükkanın önünde geçip aynı şekilde gülümsedi bana. Anlam verememiştim hiç tanımadığım bir kız sadece adres sormuş ve periyodik şekilde dükkanın önünden geçmeye başlamıştı. Aklıma bu kızın benden hoşlanabileceği fikri gelmişti. Tekrardan aynı kızı beklemeye koyuldum. Sigara içmediğim için dükkanın önüne 2 tabure ve tavla koyup zaman geçirdim. Ve büyük an gelmişti "o" geliyordu. Hemen tavlayı kapatıp ayağa kalktım ve bana bakmasını bekledim. Her zaman olduğu gibi kız bana bakıp gülümsedi. Önüne geçtim "merhaba birçok defadır karşılaşıyoruz sanırım burada yenisiniz yardımcı olmamı istediğiniz bir konu varsa telefon numaranızı ya da sosyal medyanızı rica edebilir miyim?" dedim. Tam telefonu elime almıştım ki beklemediğim bir cevap geldi. Bana "ne alakası var adres sorduk diye yeni olduğumu nereden anladınız insanlara gülmeye de gelmiyor amk sapığı yürü git taciz ediyorlar diye bağırırım" dedi. Neye uğradığımı şaşırıp tavlaya kaldığım yerden devam ettim.
    moon_night
    Adres sormak
     moon_night
     AY DUR OHA SONU ÇOK KOMİKKAJSBDBSNALWKDJDJWKKWJSJDJFJCBCCBXNAMALALSLDKRELWLDODKAKZNNCNCXNNDNSNANANSMDNKDSKALALPAgeçmiş olsun AYYYYYYYFHKAKAKALSKSKS
      kania_
      Bizim tek amacımız adres sormak okey
       mrsnl33
       Vahşi bir caziben var demek ki.Kizlar bi türlü peşini birakmiyor😂😂😂😂😂😂
        _gizem_
        senin kızlarla ne alıp veremediğin var yolu bilmiyoz ki soruyoz
         moon_night
         LAAAN HARBİ COK KOMIK OKUR PKURJDHALSMDNX GÜLERIM BEN NBJANABSNSNAMSMDNDNFNFNWKALALALSLKEJWHRHDHHDAHHZC AYYY ALLAHIM NSNDNSNAKAKSKDLPAA
          merilolika
          adres sormak gülümsemek tamam da defalarca ordan geçmek kafa karışırır yani bide oraları bilen birisiyse
           badideasensei
           Defalarca oradan geçmek hadi sıradan diyelim. Birine hissettirir biçimde gülümsemek düşündürücü. Normal gülümsemek gibi gelmedi. Sen de çok çabuk davranmamış mısın? Nasıl anlatsam, şimdi sıradan da olsan o an çok garip durabilirsin. Umursamaz davranmalıydın, o kız bir iki hafta daha geçerdi o dükkanın önünden , sonra düşünülen gibi bir şey ise o iletişime geçerdi.
            ggggggg
            Sonu komik.
             cesuryurek-
             Yani emin ol bunu yaşayan bir çok kişi vardır. Yani normal bir şekilde tebessüm etmiş görünce de önceden adres sordugu için ayıp olmasın diye gülmüş olabilir ya o yüzden çok önemsememek lazım bu tarz durumları. Sonu kötü olmuş ama..
             /
             0

             Tarihe Göre

             İçerik bulunamadı.