Bir Doğum Günü Rutini Olarak Ne Yaparsınız?
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gadjodilo
   Doğum günleri en özel ''Özel Gün''lerimiz olarak görülür. Herkes o gün doğum günü sahibini mutlu etmek için çabalar ama insanların çoğu zaman gözardı ettiği bir şey vardır, o da kendi doğum günlerini kutlamak :) Ben her doğum günümde kendi doğum günümü kutlar ve yıllık hayal çizgimi çizerim. Yeni yaşımı neler yaparak geçirmek istediğime karar veririm. Kimleri görmek, nerelere gitmek, nelere sahip olmak istediğime karar veririm. Benim doğum günü rutinim bu şekildedir.
    sedefartuny
    Her yıl doğum günümde kendime bir mektup yazarım. O yıl yaptıklarım, yapmak isteyip yapamadıklarım. Neler öğrendiğim, neleri değiştirdiğime dair. Kendimle o mektubun sonunda barışır, affetmem gerekenleri affeder ve omuzlarımdan kalkan yüklerin vermiş olduğu rahatlama ile yeni yaşıma kucak açarım.
     mertiniz
     Ben genellikle kişilerin doğum günlerinde değil, doğum saatlerinde etkinlik yapmayı tercih ediyorum. Bana daha özel ve farklı geliyor. Çünkü saat kaçta doğduğunun bile kişilik üzerinde etkisi olduğuna inanırım. Gece 03.50'de bir arkadaşımı uyandırıp doğum gününü kutladığımı hatırlarım...
      absurdizm
      Genelde unuturum.😂
       gugilamca
       Hiç bir şey yapmam, zaten kutlayanım da olmaz. Öyle sıradan bir gün, cumhuriyet bayramı olması dışında.
       /
       0

       Tarihe Göre

       İçerik bulunamadı.