Bir Deli Bir Kuyuya Taş Atmış Kırk Akıllı O Taşı O Kutudan Çıkaramamış Dediğiniz Olaylar
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gezgin.dodo
   önce şu aşı karşıtlığıyla ilgili ortaya atılanlar mesela neymiş çip varmış neymiş iki sene sonra aşı vuran herkes ölücekmiş yani dünya nüfusunu azaltmaya çalışıyorlar bu bir gerçek ama aşı vurulan herkesin ölecek olması çok saçma nerdeyse dünyanın çok büyük bir bölümündeki insanlar aşılandı hepimiz ölsem çok az kişi kalır böyle bir dünyada yaşamakta istemezdik açıkçası dünya tam bir kaosa döner kedi köpek gibi hayvanlar yiyecek bulamaz
    domatescokpahali
    bir kamu kuruluşlunda iyi bir pozizyon da çalısıyorum ( pozizyon derken aklınıza fesatlık gelmesin :) yanımda çalışan memurlardan biri dünyanın düz olduğunu savunuyor ilk önce goy goy yapıyor sanıyordum sonra baktım bu ciddi ciddi saçmalıyor, işte madem dünya dönüyor madem yuvarlak biz niye döndüğünü hissetmiyoruz madem yuvarlak niye biz aşağı düşmüyoruz bunlar hep küreselcilerin işi filan diyor ama nasıl ciddi anlatamam ha bu arada bu vatandaş KPSS' den 86 puan alarak gelmiş ... yaklaşık 20 dakikalık konuşmasının ardın dan yüzüne bakarak tek diye bildiğim şey senin olmayan beynini s.kim demek oldu.
     catherine-earnshaw
     Alexander Dumas'nın "Üç Silahşor" romanını yıllarca herkesin "Üç Silahşörler" olarak bilmesi. Çok tartıştığımız bir konuydu yazım ve çeviri bakımından.
      kisi
      Keçi sütünde mikrop olmazmış. Pastörize süt sağlığa zararlıymış. Hazır yoğurtlara kaynak gibi durması için peçete koyuyorlarmış.
       avcikizhamide
       Bizim Çaganin 13 yasinda olup lgs'ye girmesi
        avcikizhamide
        Bizim Çaganin 13 yasinda olup lgs'ye girmesi
         kafatamircisi
         İşlevi değil boyu
         /
         0

         Tarihe Göre

         İçerik bulunamadı.