Bir Daha İçmeyeceğim Yemini
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   menitrust
   bazen keyif için bazen ise ucunu kaçırarak içiyoruz. ucu kaçınca başımızı döndüren bu meret o gece "bir daha içmeyeceğim" dedirtiyor. neden ertesi gün bunu unutup devam ediyoruz?
    ahmetsakar
    çünkü bizler yemin bozmak için geldik bu dünyaya. her seferinde başım dönerken bi daha içen şerefsizdir namussuzdur diyorum ama... ilk fırsatta yine sarhoş oluyorum. hatta her seferinde daha da beter sarhoş olabiliyorum. ilginç bi durum.
     tucco
     En az birkaç farklı içkiyi karıştırdıktan sonra kusarken edilir. Ertesi gün baş ağrısı çekerken yemin tekrarlanır. Bir hafta sonra o yemin bir güzel bozulur.
      tsukyomi
      Ben bu yemini genelde öğlen sıcağında Russki kaktığım zaman ediyorum. İki saat bayıldıktan sonra Russki'den özür dileyip devam ediyorum. İnsan dediğin şey iflah olmaz.
       mevsimlerdensnbahar61
       Bilmem ben sevmiyorum
        vefasizalemin_yorgunbacisi
        Ne yeminler ne sözler etmiştim içmeyeceğim bu son diye ama geceyi içerek kapatıyorum. Hiç sevmem bu meretleri ama güzel oluyor. Hoş oluyor.
         ozanesi
         Haftalıktır pazardan pazara tekrarlanır ✌️
          zimbo
          Hatunlarla ortam yapmışız ama nasıl içmişiz kafamız nasıl güzel hala içiyorum gece sabaha kadar tuvaletten çıkamıyorum. Sonra hatunlar ortalıkta yok ve diyorum ki bir daha yemin ederim bu boku bu kadar fazla icmeyecem
           atayurt00
           Güneş nasıl doğuyorsa batarkende o kadehler dolmaya mahkum...
            begumkocer
            İlk uzun süreli ilişkim yeni bitmiş. En yakın arkadaşım atladı uçağa geldi evde oturduk kafa dağıtıcaz. Bir noktaya kadar herşey güzeldi de,bir yerden sonra 2 anı var kafamda. Balkondan 'ekinler dize kadaaaaar.....' diye anırdığım ve beni durdurmak isteyen dostuma 'Sana ne acaba ev benim, komşu benim' diye çemkirmem. Bir diğeri kafamın küvete sarkmış soğuk su altında duruşu, bağırışmalar, ağlamalar, bir daha bu boku içmiycem, kapanış. Not: Bir daha o boku içmedim.
            /
            0

            Tarihe Göre

            İçerik bulunamadı.