Bir Daha Gelmez Dediğim Türk Dizisi:Geniş Aile
  • Popüler
  • Tarihe Göre
  Vidiom
  Bu başlığa vidio eklemek için telefonundaki dio uygulamasından giriş yap!
   gilad-pellaeon
   Televizyonda ilk defa tanıtımı yapılırken görmüştüm sonra ilk bölümü bizzat televizyonda izleyince hepsini bitirdim ve bu dizi 2009 yılında vizyondayken ezel gibi diziler vardı. Son dönemdeki dizilere bakıyorum biz bu geniş aile dizisinin kıymetini bilememişiz ne avrupa yakası ve çocuklar duymasın. Bence en komik dizimiz bu içinde absürt olaylarda vardı ulvinin boşandığı karısı sevimden nafaka alması testere filminin parodisi cevahirin biskuvi yapma yarışmasına katılması bunun karşılığında mürsel bildiğiniz sade çiziyi çaya batırarak yarışmaya katılması yılbaşı hediyesi verilirken zekainin verdiği laptopta şahin k filmi oynaması cevahirin kendi kuruyemiş dükkanını soyması
    _gizem_
    eski diziler daha güzeldi...
     badideasensei
     Ben çok küçük yaşta bu diziyi izlerdim hep. Şimdi de TV dizileri ile aram yok . (Bir tek öyle bir geçer zaman ki ) En küçük yaşlarıma dair hatırladıklarım hep bu dizi üzerinden.
      mrsnl33
      Avrupa yakası,Bi de eskiden trt'de ayrılsakta beraberiz dizisi vardı.
       sedefartuny
       Ailece izlediğimiz ve çok eğlendiğimiz ender dizilerden biriydi. Güzel anılarımı anımsatır bana hep. Geçenlerde filmini yayınladı bir kanal. Filmin de bir o kadar berbat olduğunu eklemek isterim ama diziye diyecek sözüm yok. Çok keyifliydi.
        asit
        Leyla ile Mecnun... :(
         tsukyomi
         Ulvi ve sonsuz Sıfatları..
          gulfemkaya
          Zekai ve Pırıl ilişkisi :’)
           makeup-alp
           Bir leyla ile mecnun daha gelmeyecek.
           /
           0

           Tarihe Göre

           İçerik bulunamadı.