9
3.9.2020
Bir Çocuk Kitabında Erkek Çocuğun Kız Çocuğu Olmak İstemesi
  • Seçmece
  • Popüler
  • Tarihe Göre
   bisosyolog
   Asi kızlara masallar diye bir kitap var biliyorsunuzdur en azından kapağını birazcık görmüşsünüzdür. Kitaptaki bir masalda bir erkek çocuğu kız çocuğu olmak istiyor. Bir masal kitabında transeksüellliğin olması konusunda ne düşünüyorsunuz?
    mineta-chan
    Coy'un büyüdüğü zaman toplum baskısı ile intihar edebileceği gerçeğini düşünebiliyorum sadece.
     me_out_bye
     Pislik insanların aktiviteleri. Çocuğun bu konularla ne işi var ? Bırakın çocuklar masum masum çocukluğunu yaşasın bari. Her alanda pislik v3 zarar yayma çabası devam ediyor bazı insanların... Büyüyünce zaten bu dünyada yaşıyor olacak o çocukta. Her şeyi bilecek yapar istediğini. O YAŞTA AKLINI BUNLARLA KARIŞTIRMAK DOLDURMAK NİYE ? Bir masum çocuk kitaplarını masalları berbat etmedikleri kalmıştı ! Artık onada başlamışlar.
      anonim485
      bundan daha doğal bir şey göremiyorum çocuğunuz eğer bir lgbt üyesiyse onu en yakın zamanda anlamak, istediği ,içinde rahat ettiği vücuda , kıyafetlere ve hayata kavuşturmak gerek bunu yabancılaştıran, tedavi etmeye çalışan , pislik, iğrençlik olarak gören insanları tedavi etmek en mantıklısı eğer desteklemiyorsan saygı duymalısın kimse sana o kitabı zorla okutmuyor
      /
      0

      Tarihe Göre

      İçerik bulunamadı.